Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Šebestová_FvP
Vloženo 5.8.2017
Aktualizováno 16.2.2018

Krásný naháč s vyšším posedem než Bandita a podobně ( výškou sedla 800mm ) . Pohodlný, s dobrými jízdními vlastnostmi.

První dojmy - Láska na provní pohled a posed :-D Za rozumnou cenu. Velice dobře se mi na ní jezdí. Jsem začátečník a nemám potíže s ovládáním motorky. Snad by jen mohla mít více kvaltů :-D Jako ženská, vám toho o motorce víc neřeknu :-D Mám jí krátce, ale zatím se chová velice spolehlivě jak při startovní tak jízdě jako takové.

Motorku bych doporučil pro - Nemyslím si, že by se dala určit konkrétní skupina. Na téhle motorce si užije na silnici každý.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk.
V plánu je hlavně kufr, padáky, plexi.

Vybírala jsem si svou první motorku po roce na skůtru. Hledala jsem něco vyššího pro svou výšku 180 cm. Navíc jako začátečník jsem nechtěla nic silného, ale zlatou střední cestu. I finančně jsem se u první motorky chtěla držet při zemi, aby mě tolik nemrzelo jakékoliv nechtěné položení motociklu. Po náročném vybírání bez zkušeností jsem po nějaké době náhodou narazila na tuto motorku kousek od bydliště. I přez pár už vytypovaných jiných typech motorek ( Suzuki XF 650 Freewind, Suzuki V-Strom 650, Yamaha TDM ), jsem vyrazila okouknout nejprve tuto mototrku a pak postupně navštívit další. Kdyby ostatní motorky nebyly většinou dost daleko, byl by výběr nakonec asi rychlejší a jiný. Freewind byl původně favorit i když jsem ho ještě neviděla osobně. Jenomže tato motorka mě natolik uchvátila, že jsem domů odjížděla jako její nový majitel

Šebestová_FvP
Šebestová_FvP napsal 04.04.22 v 21:01

Děkuji, jsem s ní spokojená. Za těch 5 let, mě nikdy nikde nezklamala.

Kawatar
Kawatar napsal 02.04.22 v 06:43 10b.

Pěkný kousek, ať dlouho slouží.