Honda CRF1000L Africa Twin (2017)

Vlastník lockus
Vloženo 3.8.2017
Aktualizováno 3.8.2017

Při prvním svezení jsem věděl, žu tu motorku chci. Jak jsem se vrátil do prodejny hned jsem udělal objednávku. Čekal jsem dlouho, ale vyplatilo se to. Naprostá spokojenost.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Perfektní přístup!!! Mám to daleko, ale jezdím jenom tam.

První dojmy - Chvilku jsem si zvykal na výšku posezu, ale to jsem vyřešil zakoupením nižšího sedla. Na motorce se dá letět stejně jak jsem jezdil na CB1000abs. Je to jen v rukách. Jedinou nevýhodou jsou gumy na kterých motorka přijde z továrny. Na mokru se na nich nedá moc jezdi a kloužou.

Jízdní vlastnosti jsou na 1. Motorka jede tam kam chci já Brzdy fungují perfektně je potřeba brzdit i zadní brzdou, ale to není žádný problém. Podvozek je potřeba štelovat v návaznosti na to jestli jedete sám nebo se spolujezdce. V případě, že podvozek nepřitvrdíte, tak večer svítí světla do nebe a každý na vás bliká. Spotřebu paliva mám někde kolem 6/100 ale záleží jak jedete.

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 25.12.18 v 21:36 10b.

AfricaTwinL2
AfricaTwinL2 napsal 15.05.18 v 07:48

hooj jak jsi spokojenej s tema pirellkama scorpion jestli si je nakonec bral .. ?

lockus
lockus napsal 26.04.18 v 20:33

Ta motorka me bavi vic a vic. Jeste 3 tydny a vylet do Bosny.

AfricaTwinL2
AfricaTwinL2 napsal 26.04.18 v 10:48 10b.

ať dělá jen radost!

3nečák
3nečák napsal 10.08.17 v 13:02 10b.

at slouzi