Kymco Super8 50 (2008)

Vlastník JokeJack
Vloženo 2.8.2017
Aktualizováno 9.4.2018

Je to čína 50ccm, do města ideální vozítko.. do práce, na nákup nějaký malý nebo na koupák v okolí.

Motorka koupena od Kamarádky - Skůtr jsem kupoval od kolegyně z práce ta na něm jezdila každy den takže jsem věděl do čeho jdu. :-)

První dojmy - Nemohl jsem si zvyknout že má blinkry a nemá spojku jako kejva, dále zlobí dálkové světlo- ale k čemu ho potřebuju ve městě? :-D Spotřeba tak jakože nula nula prd na 100km .. nádrž 6L, udávaná spotřeba 2L/100km ale to než vyprázdnim tu nádrž.

Motorku bych doporučil pro - Pro ženy i muže co chtějí vozidlo do městkého provozu.

Nabídka ke koupi přišla od kolegyně, když řekla cenu řekl jsem si že to musim vzít, skůtr je rok 2008, je to čína 50ccm, má to karbec, občas ještě pozlobí volnoběh když je zahřátej ale na to se podíváme ještě.
Skutr jsem koupil na dojíždění do práce, ježdění po městě, nějakej ten koupák v okolí, na výlety to rozhodně není, má to nepohodlný sedlo a strašně z něj kloužu ale hold si budu muset zvyknout, občas sedím až na konci sedačky jelikož mám 2 metry.
Maximální rychlost je 50km/h s tím že vyndám ještě omezovací kroužek na variátoru (pokud tam je, ale dle info by měl) a pak to pofrčí alespon těch 60km/h doufám.