BMW F 650 ST (1998)

Vlastník Koubas007
Vloženo 28.7.2017
Aktualizováno 5.8.2017

Koupil jsem tuto mašinu před cca měsícem. Takže se spolu seznamuje, avšak musím říci, že mě velice překvapila a hodně mě baví.

První dojmy - Mám ji měsíc a po prvních utrapách , se zdá, že jsme se již sehráli a všechno klape tak jak má. Opravdová spokojenost, jízda ve dvou lidech, super super super.

Motorku bych doporučil pro - Jezdím na motu se svou přítelkyní , cestování super , vybíral sem kvůli delším trasám. Pohodlně se sedí i přítelkyni . Za mě BMW F 650 ST 10 bodů !

Po koupi, jsem najezdil cca 200 km a mašina musela do servisu.
Začalo to tím, že mašina za studena , později i za tepla , tak nějak divně bublala a nešla do otáček , dusila se a pak chcípla.

Zjistili jsme , že to je regulátorem napětí takže nový regulátor napětí ( většina problému u 650 ) . Preventivně jsme udělali i rozvody a takový ty nutnosti svíčky baterka , vyčištěný karbec ultrazvukem apod.
Teď po měsíce najezděno cca 1500 km a absolutně nemám co bych vytýkal.
Jezdí parádně, koupil jsem nové gumy METZELER , obě silniční, jelikož cestujeme delší trasy hlavně po silnici, takže jsem volil gumy čiště pro provoz na silnicích a dálnici.
Spotřeba užasná do 5 litrů, jezdím to s přítelkyní takže to opravdu jen tak lehtám okolo max 90km/h.
Trošku jsem si ji ,, načančal ´´ podle svých představ, takže si s ní tak trošku hraju.
Teď bych rád koupil nějaké držáky na boxy a domašlil ji ještě o párek boxů a krytky rukojetí.
Před zimou bych rád udělal brzdy a vyměním olej a mašina bude v garáži nachystána na další sezonu.

Kolky42
Kolky42 napsal 11.02.22 v 13:39 10b.

Dobré

Koubas007
Koubas007 napsal 29.03.18 v 12:59

Jak říkáš, dal jsem to normálně na hulváta, přemyšlel jsem, že ji dám celou do mattu.

mclupen
mclupen napsal 17.09.17 v 17:03 10b.

Do té černé sis to dával nějak "lépe" nebo na hulváta sprejem ?? Každopádně vypadá mnohem lépe než původní světlá