Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2005)

Vlastník Kadlos
Vloženo 27.7.2017
Aktualizováno 1.4.2018

Nové gripy s opěrkou dlaně

Vloženo: 01.04.2018, Uskutečněno: 01.04.2018, Zhlédnuto: 25x

Chvíli to trvalo, ale nakonec jsem přišel na ty správné gripy co nejsou ani moc tlusté ani moc tenké ani moc tvrdé, nekloužou v rukavicích a ještě se k nim dá opatřit doplňková opěrka dlaně u rukojeti plynu. Při delší jízdě je to k nezaplacení! Už nikdy bez toho
Peklo bylo sundat ty první gripy se kterými jsem motorku koupil. To byly hnusný kovový ingoty přilepený k řidítkům bůh ví čím. Byly z jednoho kusu kovu takže se pod ně nedal rozumně dostat žádný přípravek na rozpuštění lepidla a povolení přilnavosti. Byl to očistec je sundat. Naštěstí byly tak odporný, že jsem nemohl couvnout.
Nové gripy jsou skvělé a vřele je doporučuji!

• znovu cruiser 2021

Doplnil jsem pro letošní rok držáky brašen, brašny, operku pro manželku, nosič, kufr, padák, pás na nádrž. Je to fajn. Spokojenost. Spousta místa. Lepší cestování.

Vloženo: 15.05.2021
    Uskutečněno: 15.05.2021
  • origo laufy

Jo, zkoušel jsem to s těma Cobrama, když už tam byly při koupi, ale lezly mi na nervy. Bordel, ale ztráta výkonu. Když jsem to letos poprvé nakopnul měl jsem toho ječení dost. Prázdný trumpety šly dolu a originály šly na

Vloženo: 02.04.2018
    Uskutečněno: 02.04.2018
  • nová brašna

Chtěl jsem menší jezdeckou brašnu na cesty po městě a okolí, když není třeba balit velký náklad a chci nechat vynikat tvar motorky. Našel jsem tuto krásku se 4 mm silní kůže a ještě důležitější bylo, že jsem sehnal unive

Vloženo: 01.04.2018
    Uskutečněno: 01.04.2018