Honda VFR 750 (1996)

Vlastník RAY_777
Vloženo 25.7.2017
Aktualizováno 25.7.2017

Pohodlna svižná motorka vhodná i na delší cesty.perfektní zátah motoru V4 .

Motorka koupena od cmtr2 (Havířov (Město)) - Předchozí majitel dál moto do komisního prodeje a moc dobře věděl proč.Prodejce neměl ó moto skoro žádné informace,, zkušební jízda a byla možná až po složení zálohy ve výši ceny motorky.Prodejce vyřidil přihlášení na mou osobu

První dojmy - První projížďka proběhla se značným respektem přece jenom važí 230 kg a já jsem byl po roční pauze zapříčiněné nákupem předchozí motorky která pošla a už jsem ji nebyl schopen vskřisit.

Motorku bych doporučil pro - Všem co rádi cestují po silnici a občas si rádi projedou ostřeji pár pěkných zatáček.

Doplňky na motorce - Letos jsem pořídil boční kufry Kappa k 33n, zásuvku na 12V .plánuju ještě vyhřívané rukojeti a úpravu sedla .

Koupená 2016 u cmt těrlice.motor chytnul i po delším stání v pohodě , dobře reagoval na sytič i plyn a byl údajně po výměně oleje (nejsem tak naivní abych tohle komukoliv věřil).Šel jsem se projet a všechno se zdálo o.k. tak jsem ji vzal.

U takhle staré motorky jsem moc neřešil kosmetiku ale nastříkat motorku sprejem i s polepama je prostě demence která se jen tak nevidí . Naštěstí to šlo dolů ředidlem .

Když jsem už na ní měl pár km za sebou přišlo mi že něco není v pořádku ,pořád se hůře klopila doprava a kmitaly řidítka . Opět byl na víně předchozí majitel který na nedělal žádný servis olej v přední vidlici humus bahno a pneumatiky sice se vzorkem ale osm let staré avonky zadek více sjeta levá strana a přední oskakana . všechny kapaliny jsem vyměnil ,dal fungl nové Dunlop roadsmart a hned to jde pěkně do zatáček.

Mike70
Mike70 napsal 26.05.18 v 21:33 10b.

Moc pěkná Prostě véevero je véevero

RAY_777
RAY_777 napsal 25.07.17 v 23:24

Díky pánové ,jsem rádost vidět že moje snaha nepřišla na zmar a někdo to dokáže ocenit.

Li.
Li. napsal 25.07.17 v 20:47 10b.

Sison
Sison napsal 25.07.17 v 17:39 10b.

Dobrá volba a super přístup při opravě nepovedeného tuningu Hlavně at dobře slouží a kolama stále dolu.