Derbi DRD (2011)

Vlastník Svoby214
Vloženo 22.7.2017
Aktualizováno 5.7.2018

Suprová motorka po začínající jezdce

Yamaha XT 125: a pořád to nejede
Blata 125 Motard: špatnej karburátor
Yamaha WR 125R: nejede to
Derbi Terra 125 Adventure: koupil jí někdo jiný
KTM Duke 125: moc malý

První dojmy - No první dojmy byli dobré hlavně kvůli motoru sice se musí točit aby to dalo maximum výkonu ale to nevadí no pak jsou tu brzdy který jsou docela vražedný stačí stisknou milimetr a už stojim no a podvozek je taky suprovej

Motorku bych doporučil pro - Všem začínajícím jezdcům kterým se líbí motardy

Vybral jsem si ho z důvodu že se mi líbí motardy a díky mé výšce (197 cm) nemám ani tak moc na výběr. No začneme motorem ten je italskej piaggio nemůžu si na něj stěžovat moc dobrej jede krásně na rozjezdy je svižnej a nemám problém předjet většinu 125ccm teda kromě otevřenejch 2t který mají 20kw a víc no ale jelikož je to 125 tak jakmile dosáhne 120km/h tak už moc netahne no tak to by bylo asi k motoru vše. Brzdy jak už jsem psal jsou vážně docela brutální až vražedný hlavně ta přední ta zadní je o něco tupější, podvozek je suprovej na silnici totálně bez problému a zvládne to i nějakej ten lehkej terén. No pohodlí spolujezdce a řidiče nooo moc pohodlná motorka to není ale člověk si zvykne ale jako 1000km v kuse bych na tom fakt nejel, úložný prostor skoro žádný :D. No servis ten je horší teda na vysočině nevim jak jinde ale prostě ty díly tady nejsou nebo se musí hledat s kterou motorkou je co stejnýho ale co je dobrý tak že blinkry se dají sehnat krásně jelikož je má i yamaha :D. No poruchy jsem měl dvě jednou mi praskla hřídel ale to jsem měl fakt nějakej vadnej kus no a pak ještě příruba u karburátoru praskla ale to je tak vše. No shrnem to a řeknem že Derbi je suprová motorka na sportovní jízdu na silnici a a po jakýchkoliv klikatých okreskách ale na žádný cestování neni no.