Suzuki M 800 Intruder (2008)

Vlastník laslav
Vloženo 21.7.2017
Aktualizováno 4.4.2019

Choper, který má elegantní a čisté křivky, přiměřenou velikost a objem na převážně samostatné vyjížďky, bez zaváhání zvládá i spolujezdce a bagáž, není přezdobený jak vánoční stromeček.

Motorka koupena od FIRMA:Mototech (Kosmonosy)

Kawasaki Vulcan S (EN 650): zdála se mi subtilní, pro menší postavu jezdce

První dojmy - První dojem - choper splňuje moje představy. Typický posez, krásný zátah, střídmé, jednoduché vybavení (jen tachometr a pár kontrolek). Je to elegantní motorka, která má švih, ale i charakter, poskytuje mi uvolněnou, pohodovou jízdu na naleštěném stroji.

Motorku bych doporučil pro - Vhodný pro postavu, která zvládne 260kg na 2 kolech, vhodný pro uvolněnou, pohodovou jízdu, ať už v jednom nebo ve dvou. Bez štítu jsou rychlosti přes 120km/h již nekomfortní, ale možné.

Doplňky na motorce - Choper je doplněn menšími brašnami, sedlem pro spolujezdce, orig. opěradlem a nosičem. Jako bonus jsem obdržel i sadu větších bočních brašen a velkou brašnu a rolku na nosič.

Moje zkušenosti po prvních 1000km s prvním motocyklem...
Motorka vybízí k pohodové jízdě a pocitu volnosti, a současně svádí k občasnému provětrání ve vyšších rychlostech. Bez štítu jsou však rychlosti přes 120km/h již nekomfortní, ale možné.
Motor má příjemný zátah, brzdy jsou poněkud tupější, ale dostatečné. Motorka je méně obratná, těžší, delší, prostě je to kus. Ovladatelnost je i se spolujezdcem za jízdy velmi dobrá, při manévrech ve stoje poněkud těžší. Moto má najeto 12tis.km, technicky je mých prvních 1000 km bez problémů, bez servisu. Jen se mi již 2x při vyšších rychlostech hnulo zpětné zrcátko, zatím jsem neřešil.
Vzhledem k typickému čopráckému posezu je po cca 100km jízdy vhodná pauzička na protažení, zvláště sedací partie na špatném asfaltu potom trpí... Vyjížďky volím spíš na klikatějších silnicích nižších tříd, testuji náklony, akceleraci, nebo si prostě jen užívám jízdu a čistím hlavu. Necítím se dobře na frekventovaných silnicích 1.třídy a dálnicích. Moje hodnocení v tuto chvíli je každopádně pozitivní - motorka mi poskytuje radost z jízdy i z "leštění"...

Bágio1969
Bágio1969 napsal 28.07.17 v 07:14 10b.

Hezký intruder, mladší ty roky jsou znát. Hodně štěstí a najetých kilometrů bez nehod.

prisoner
prisoner napsal 25.07.17 v 10:39 10b.

Moc pěkná

wi_tack
wi_tack napsal 23.07.17 v 20:58 10b.

Parádní mašina na pohled, která umí jet kochačku i pěkně zabrat Užívej si jí ve zdraví a těším se na mnoho společných vyjížděk

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 22.07.17 v 10:57 10b.

Pěkná, ať slouží!

Cynba
Cynba napsal 22.07.17 v 09:29 10b.

Nádherná Suzina Mnoho šťastných kilometrů