renocar_unor

Triumph Street Triple R (2016)

Vlastník Václav5
Vloženo 20.7.2017
Aktualizováno 20.7.2017

Krásný, lehce ovladatelný stroj s pěkným výkonem.

Motorka koupena od Motorrad Dirnberger

První dojmy - Motorku jsem si hned osvojil. Je to malý poddajný čert.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil slušným jezdcům a také srdcařům k naháčům.

Doplňky na motorce - V první řadě jsem pořídil nový držák SPZ! Protože to co tam bylo od začátku, tomu se ani nedá říkat ,,držák SPZ", byla to trubka nacpaná v blatníku. Koupil jsem tedy nový, železný, ale hlavně vzhledově lepší držák. Má nahnutí v rámci možností a je krátký. Dále jsem pořídil nové páčky na spojku a brzdu, protože mi připadali jako prvorepublikové. Páčky jsem koupil už nastavitelné a ohybné a hlavně v barvě motorky. V poslední řadě jsem si pořídil nová zrcátka, protože mi nešly nastavit a viděl jsem snad jen 10%toho co bylo za mnou, zbytek byl odraz mě samotného.

Motorka mi padla do ruky už hned při prvním rozjezdu. Už první kilometry jsem věděl že je to můj šálek čaje. Překvapila mě dravost od spoda a mrštnost nahoře. Zvažoval jsem i KTM 690 DUKE, ale street tripl se mi zalíbil ve vzhledu, výkonu, ale hlavně spolehlivosti. Řada R má lepsí brzdy, takže zastavím skoro na místě a parádní odpružení. Když vezmu za plyn a táhnu jí až do 12 000 otáček, tak si připadám jako bych krotil ďábla!

DATER_CZ
DATER_CZ napsal 23.07.17 v 13:32 10b.

Ondra91
Ondra91 napsal 21.07.17 v 07:26 10b.

LUXUS!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.07.17 v 23:36 10b.