Suzuki VX 800 (1991)

Vlastník Zippon
Vloženo 20.7.2017
Aktualizováno 20.7.2017

Krásná klasika s ještě hezčím zvukem

Motorka koupena od DE

První dojmy - Velmi pohodlné sezení, zatím tedy jen na krátkých trasách, krásný zvuk klasického dvouválce, táhne krásně od spodních otáček, nicméně podtáčení jí nesvědčí. Vzhled klasického naháče a i když je to stroj cca 26 let starý, pořád je na co se dívat.

Motorku bych doporučil pro - VX je poměrně těžká motorka navíc s malým rejdem a tím bych ji doporučil statnějším chlapákům, rozhodně si nedovedu představit, jak s ní nikde manipuluje týpek co má 60 kilo :o)

Tento typ jsem si vybral, protože jsem od jakživa tíhnul ke klasickým motorkám - naháčům. Jedná se o dovoz z Německa za velice slušnou cenu. Motorka byla v DE 10 let odhlášena a odstavena (naštěstí v suché stodole) což na ní zanechalo sem tam lehkou rez, která ale šla bez větších problémů odstranit a povrch rozleštit. Mám ji čerstvě na SPZ, takže zatím žádný větší nájezd neproběhl. Měněny membrány karburátorů, lamely spojky, spojkové lanko, vzduchové filtry, veškeré náplně, provedena revize elektriky, jinak nic dalšího zásadního. Ale zatím podle prvních kilometrů splňuje veškerá očekávání.Rád bych ji časem doplnil o menší plexi přes budíky a nějakým zadním kufrem. Jak najedu nějaký ten kilometr, dodám další poznatky z jízdy.

zeke11
zeke11 napsal 21.07.17 v 21:31 10b.

To byli ještě krásné motorky...