Yamaha XJ6 (2009)

Vlastník Kekesko
Vloženo 17.7.2017
Aktualizováno 17.7.2017

Pohodlná motorka hlavne pre prechod zo 125cc alebo aj pre jazdcov s nižším vzrastom či ženy.

Motorka koupena od FIRMA:Haus-moto (Ledeč nad Sázavou)

Kawasaki ER 6N: Moto po búračke,dovoz z IT,nepotvredené km,nemala servis

První dojmy - Motorka bola zo svojimi 57kw dosť mršná na cestovanie alebo dobrý pocit z jazdy.Už to nebolo trápenie stáleho ťahania za plyn na 125cc.Motorka ma prekvapila nenáročnosťou a dobrou spotrebou.Naopak najväčšie sklamanie krabica pod motorom(katalyzátor) zvuk ako vysávač...

Motorku bych doporučil pro - Začiatočník aj pokročilý,Je to poslušná moto ktorá chyby ešte odpúšťa

Doplňky na motorce - Padáky Rutan,Držiak na mobil,zásuvka 12V

Motorku som vyberal ako prechod zo 125cc.Keďže som mal Apriliu RS125 2006 tak sa mi zdala napr.ninja 300 slabá po výkonnej stránke preto som mieril na moto otvorenú ale v TP>35kw.Nechcel som to nijak prenáhliť ako niektorý naši kamaráti ktorý spravia vodičák a šup na R1,ZX10R a pod..Preto som mieril kategória menej ako 75kw.Motorka ma dostala hneď keďže bola po prvom majiteľovi,Kupovaná ako nová v ČR,Servisná kniha dobre vyplnená ale hlavne výborná motorka na zaučenie na väčšom stroji

Motor: 4T radový štvorvalec, DOHC, 16 ventilov
Zdvihový objem: 600 ccm
Max. výkon: 78 k pri 10 000 ot./min
Krútiaci moment: 59,7 Nm pri 8 500 ot./min

Maximálna rýchlosť je nejakých 205-210 viac mi nepotiahla.
Spotrebu som meral len pár krát a vychádza zhruba na 5L/100km

Mne robil problém podvozok..po tvrdej aprílii sa mi zdal veľmi mäkký preto som zvolil aj progresívne pružiny(moc to nepomolo ale čo už)

Na motorke sa dá aj pocestovať no najlepšie kúpiť veterný štít keďže na motorke strašne fuči.

Na motorke boli odjazdené 2 sezóny.Motorka jazdila cez sezónu každý deň a nebol nikdy problém.

Kúpená:2015 predaná:2017 Dôvod:SŠ,silnejšie niečo..