renocar_unor

Yamaha XJ 900 (1995)

Vlastník kulda33
Vloženo 17.7.2017
Aktualizováno 30.10.2017

Je to taková moje černá zmije :)

První dojmy - Tak prvni dojem? Nejprve mě uchvátila jeji krása,na to že je to starši kousek vypadala opravdu uchvatně a bylo hned vidět že předchozí majitel si ji hýčkal.

Motorku bych doporučil pro - Kdo se rád kochá delšimy výlety

Vybráno diky přiznivé ceně a stavu.Největši obavy jsem měl z váhy,jelikož jsem nechtěl motorku težši než předchozi,trošku problém z manipulaci na mistě,ale nakonec jsem si stejně koupil takového slona :),každopádně má to trochu jiné těžiště,takže rozdil neni až tak markantni ale mam co dělat pokud stojim mimo asfalt,za týden jsem nalital cca 600 km a ikdyž jse považuji za totalního lajka v této oblasti a mužu porovnávat minimálně,tak svezeni uplně nádherné,když jse ji trošku šlápne na krk tak je to hukot,každopadně sedí nádherně,i při silném bočaku nebyl problém žádny,co se týky řezání otáček,tak v tom mám ještě rezervy,přeci jenom potřebuji si to trochu vice ošahat a nerad bych to někde vykoulel a hlavně nemám taky potřebu škrtat stupačkama o zem,prostě tak nějak rozumně,přeci jenom mam doma 2 děti :)Brzdy taky jenom mužu řict jedním slovem lahoda,no a motor si jenom přede,takže zatím mohu řict opravdu pohodový stroj

Tak nalítano prvnich 1000 km,nemužu řict žádný negativni poznatek,snad jen na delši cestovani při vyšich rychlostech by to chtělo vyšši plexi,přeci jenom v 140-160 už to dost fuči,a krčit se za tim pidižvíkem není uplně pohodlne,ale na to chrochtani kolem 120 to stači zase

Tak nalitane zatim cca 2000 km,ale pomalu zjištuji že to není motorka idealni pro mě,přeci jenom ted málo jezdim a přeci jenom je to motorka která ma ráda pořádne polykačky kilometru což ja nedokažu využit což asi rozhodne že přes zimu pujde do světa a na novou sezonu pořidím vyloženě nejspiš už přimo silničku.Tak celkově jsem to zaokrouhlil na nějakych 2400.

Ikdyž z hlediska stavu je motorka tip top a narazil jsem vyjmečně pečovany kousek a z toho hlediska je mi lito jí dat pryč,ale na druhou stranu když mi nesedi tak je blbost ji držet doma a hlavně doufat že při koupi nové narazim zase na opečovavaný skvost.

Tak dneska 30.10 šla holka do světa až do dalekého Zlina,pevně veřim že nový majitel bude spokojen a ja ji budu dva dny oplakavat :) a tešit se na jaro abych mohl koupit už vyloženě silničku.

krokodyl7
krokodyl7 napsal 27.09.17 v 19:17 10b.

tak preji hodne km bez nehody. Je to super cestak.
10bodu

Fanda.xj9
Fanda.xj9 napsal 23.07.17 v 20:05 9b.

Super jednoduchej stroj, já jsem ho měl hned 2x po sobě a je to moto z dob kdy svět byl ještě v pořádku. Bezúdržbovka jen lít benzin a moc jich nepotkáš.

owenovic
owenovic napsal 23.07.17 v 08:01 10b.

Je opravdu v dobré kondici. Jednu dobu jsem na ní také jezdil. Je pohodlná . , Jede jak pomalu , tak umí i za to vzít . Takže at slouží adělá samou radost. Jasných 10.

Zub47
Zub47 napsal 21.07.17 v 21:07 10b.

Supr stroj a jede fakt parádně mužu hodnotit z vlastní skušenosti tak ať dělá jenom radost ,

Normik
Normik napsal 18.07.17 v 10:41 10b.

Ať slouží ...