BMW R nineT Scrambler (2016)

Vlastník Urbe2
Vloženo 16.7.2017
Aktualizováno 30.7.2017

Krásné retro s fungující technikou i podvozkem... a ten zvuk nádhera. Radost při každém podřazení. Navíc nekonečná možnost si motorku upravit a odlišit.

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Group (Ostrava - Moravská O

První dojmy - Motorka jde okamžitě do ruky. Motor se nechá krásně vytáčet za doprovodu standardních vyfuků od Akrapoviče. Baví mne také trochu hrubost a chvění od boxera... žádný bezpohlavní projev bez radosti s připomínkou starších poctivých strojů.

Motorku bych doporučil pro - Pro nadšence, kteří se chtějí odlišit a více než rychlost si užívají radost a odpolední projíždky 100-200 km nebo jen tak na kafe za kamarády motorkáři... i když jsem na ní už během 5 dní zvádnul přes 2100km na letošní BMW GAPA :-)

Byla to láska na první pohled hned loni na BMW Motorrad Days v GAPA, kde jsem ji viděl...pak už jen čekání od prosince, ale v CarTec Group Ostrava se o mne postarali velmi dobře (spokojeny i se servisni prohlidkou - parta nadšenců - dříve i závodní tým...takže vědí co dělají), na první svezení na jaře... zvuk, zátah motoru a vzhled hromotluka... prostě radost pro každého. Postupně pak přišlo a bude přicházet par drobných úprav: lakované kola v barvě válců (ty jsem chtěl i přes námitky ostatních, že vyplétané jsou hezci...ale bude je mít většina majitelů...), zatmaveni segmentů pod sedlem (letos na GAPA jsem vyděl pak většinu upravených strojů také v černé barvě - prostě to tam nepatří ve stříbrné - trochu jako pěst na oko), zvýšené originální sedadlo (lze objednat zdarma z výroby přímo na motorce - doporučuji - je pohodlnější) a naposledy zatím zatmavení - začernení nasáváni vzduchu.

Ještě mám spoustu nápadů, ale pravě ty postupné změny mne baví...

Celkově najeto 3.400 km

BoBo1
BoBo1 napsal 26.01.18 v 10:40 10b.

Jóó máš to pěkný.

Krakatau
Krakatau napsal 10.08.17 v 08:52 10b.

Zaujímavý vzhľad, tie lakované veci ju priblížili bavorákom z dôb minulých.

Mig_35
Mig_35 napsal 23.07.17 v 09:46

fidelicz: malá odbočka: už se mi ježí chlupy na hlavě když to slovo vidím, je to TOP,
je to TOPOVKA, je to TOPKA, bylo to TOPový

vopák
vopák napsal 23.07.17 v 08:08 10b.

Parádní mašina..

fidellcz
fidellcz napsal 18.07.17 v 20:02 10b.

Dratovy kola a je to TOP