renocar_unor

Nalezeno 5 záznamů

bobanhn
bobanhn napsal 18.07.17 v 10:28

Díky, pánové.

Chci jí časem, teď někdy během léta, zkusit prodat a koupit něco většího, přece jenom nejsem žádnej Chris Pfeiffer. Ale budu vždycky s láskou vzpomínat.

seki88
seki88 napsal 12.07.17 v 22:00 10b.

Nová motorka je nová motorka,chápu Tě...

FrogySkoky
FrogySkoky napsal 12.07.17 v 13:10 8b.

Taky jsem měl tento kousek v garáži.
Dá se na tom zvládnout i moto-dovolená v jednom. Jen to není na český okresky, odpružení je stavěné na německý bundesky. Což je asi jediná vada na kráse tohoto malého BMW.

Jinak super stroj v poměru cena/výkon/užitnost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 00:15 10b.

bobanhn
bobanhn napsal 09.07.17 v 18:40

Zapomněl jsem napsat, ze motorku jsem koupil v Belgii (BMW Brussels). Ziju tady přes pet let, resp. žil jsem, za tri tydny se vracím domu. Proto neni blbost, ze jsem sice na jednu stranu nejezdil na výlety delší nez jeden den, ale na stranu druhou jsem objevil nejen Belgii, ale i Holandsko a severní Francii.

Kdyz tak jeste přemýšlím, co je na F800R nejlepsi, tak je to spolehlivost. Absolutni. Nejen, ze vzdycky naskocila a jela jak mela, ale odpustila mi vsechny řidičské chyby - a že jich, hlavně na zacatku, bylo. Osmikilo neni klasika boxer a uz vůbec ne GS, který ma od BMW většina lidi, ale zaslouží si každou korunu nebo euro, kterou za ni date. Odjel jsem na ni k dnešnímu dni 25.500 km a pokaždé mi vyloudila na tváři úsměv uz kdyz jsem ji viděl v garáži a to jsem na ni jeste neseděl. Je to FAKT hrozne dobra motorka.