Kawasaki VN 800 (1999)

Vlastník cert205
Vloženo 8.7.2017
Aktualizováno 8.7.2017

Krasná,pohodlná,svižná a moje.

Honda VT 600 Shadow: Netrefil jsem nic co bych moc chtěl.
Yamaha XVS 650 DragStar: Vše bylo moc daleko a když jsem našel něco good tak byla hned fuč.
Suzuki VZ 800 Marauder: Špatná pověst a velká spotřeba co jsem se dočetl.

První dojmy - Hned jak jsem ji dovezl a usedl za řidítka jsem věděl že to je přesně to co jsem hledal.Libí se mi že je celkem masivní a k mé postavě se hodí abych nevipadal že sedím na letajcím koberci.Padla hned do ruky jako zatim žadná jiná motorka a že už jsem jich měl.Majitel nechal nějaké ty doplnky tak vypadá ještě lépe jak v orginal stavu.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co se nechcou zabít a nebo přijít o řidičák.Taky pro toho kdo rád jezdí a ma rád trochu te pozornosti ostatních.kolemjdoucích

Doplňky na motorce - Doplnky brašny,padáky,plexi,přidavné světla,zasuvka na 12v a dlší věci

Na tento stroj jsem měl poličeno ale nedoufal jsem že má finanční stránka by na ni mohla stačit.Vyplatilo se ale každodenní koukaní po netu a inzerátech.Najednou se tam objevila a za super cenu.Tak hned beru telefon a majitel se akorat vrátil z projiždky.Domluva padla na druhý den a jak jsem ji viděl když ji vytlačil z garáže tak jsem věděl že už je moje.Obchod proběhl dost rychle (nemám rád chození okolo horké kaše) a jěště se cena trochu upravila.

Po týdnu máme spolu už cca okolo 600kmJsem moc spokojen jak se na ni sedí,jak se ovladá a jak jezdí.I spolujzdec byl spokojen po 100km v kuse.Ještě přidou nějaké doplnky ale spíše jen na okrásu.Motor má pěkny zátach a splnujě to co jsem od něj chtěl.Jede ve dvou stejně jako v jednom a i kopec nekopec.Co mi vadí je měký podvozek a nízko daný stojan,při klopení do leva stále škrtám ale jinak je to fajn stroj.Vesnice si brouzdám v klidu 50tkou a nic mne nenutí nikam spěchat bá naopak mne těší jak se lidi otačejí a koukají po ni.I mimo vesnice to nenutí tahat za plyn ale když potřebuji tak předjedu bez problému a i ve vysoké rychlosti neztrací na svém půvabu.CHtělo by to lepší zvuk jsou tam origo výfuky ale po posledních starostech na stk s výfukem si nechci dělat zbytečné problémy.I spotřeba ve dvou mi zatím vychazí okolo 5,5l.Líbí se mi že jeden z majitelu udělal místo stůpaček plotny na nohy což mi více vyhovuje i spolujezdci.Brašny jsou také super a vleze se tam spostu krámu a nemusím si dělat starosti kam s věcma.Takže celkově mám z ní velkou radost a doufám že mne nezklame.

prisoner
prisoner napsal 25.07.17 v 12:02 10b.

Pěkný stroj

Walthass
Walthass napsal 15.07.17 v 21:54 10b.

Tak ještě body...

Walthass
Walthass napsal 15.07.17 v 21:53

Slušný outfit na první fotce, úžasné lakování, fakt moc pěkná... - to bych moh...

Cynba
Cynba napsal 15.07.17 v 17:02 9b.

Nádherná,gratulace!!!

cert205