Anketa Křišťálová Lupa 2019: Podpořte nás a hlasujte pro web Motorkáři.cz v kategorii Zájmové weby.

Ducati Hypermotard 1100/1100S (2008)

Vlastník Martindzo
Vloženo 7.7.2017
Aktualizováno 13.2.2019

3. sezóna za nami...

Vloženo: 13.02.2019, Uskutečněno: 13.02.2019, Stav tachometru: 30000 km, Zhlédnuto: 204x

Tak už mám za sebou 3. sezónu s Hyperom. Moto ide ako delo. Pred sezónou bolo treba na moto urobiť veľký Desmo servis. Po negatívnych skúsenostiach so servismi som sa rozhodol, že si urobím servis sám. Doteraz som si všetky mašiny servisoval sám, tak prečo by mal byť Hyper výnimkou. V skratke, nie je to až také komplikované keď je človek aspoň priemerne zručný, má technické myslenie a samozrejme potrebné vybavenie. Servis urobený a zostal čas pred sezónou na drobné úpravy. Pár dielov ako stupačky, podsedlový rám a pár ďalších drobností som dal práškovať čiernou farbou aby moto vizuálne pôsobila uhladenejšie. Pridal som decentné vynylové polepy a prelakoval som karbónový kryt spojky, nakoľko už začínal byť matný a opotrebovaný. Na začiatku sezóny som poladil nastavenie podvozku a sezóna sa naplno rozbehla. Najazdil som cca 8 000 km, čo nie je zlé nakoľko sme mali prírastok do rodiny. Momentálny stav tachometra je niečo cez 30 000 km. Moto vyzerá stále fantasticky a jazdí ešte lepšie. S touto mašinou som nahodil očakávania resp. kritériá pre nasledujúce moto veľmi vysoko. Ale v dohľadnej dobe neplánujem meniť stroj, takže tak. Momentálne mám na pláne vymeniť olej a filter, plus servis prednej vidlice.

• SC project

Keď už som mal stroj doma tak som dopredu rozmýšľal nad úpravami do budúcna (výkon, design, doplnky). Tak určite medzi prvé veci čo meníme na mašinách patrí výfuk. Ja som bol so zvukov

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 11.07.2017