Ducati Hypermotard 1100/1100S (2008)

Vlastník Martindzo
Vloženo 7.7.2017
Aktualizováno 13.2.2019

Veľký dvojvalec od Ducati, design, výkon, riadenie, komponenty, zvuk...

První dojmy - Bol som rozhodnutý, že idem do Ducati. Veľmi mi nevoňala suchá spojka ale keď som moto naštartoval pri obhliadke tak nebolo o čom. Teraz si neviem predstaviť že by mi tam nič nerachotilo. Sadla mi do ruky hneď, na výkon si stále zvykám. Zo začiatku v nízkych otáčkach ucukaná ale to som vyriešil s výfukom od SC project. Perfektný soundtrack ako bonus.

Motorku bych doporučil pro - Asi pre niekoho kto má viac rád zátačky ako rovinky, moto je super v kopcoch. Dá sa v pohode na nej aj cestovať, polovička sa sťažuje po dlhšej jazde na sedlo ale to som menil za tvrdšie športové tak ale to neni problém vymeniť za iné.

Doplňky na motorce - Ducati Performance prítlačný kontúč spojky, Ducati Performance otvorený karbónový kryt spojky, SC project karbónový výfuk, homemade tail tidy

Po pár sezónach na Yamahe XT660X som sa začal obzeral po ďalšej moto. Bolo viac kandidátov ale do úzkeho výberu sa dostali Hypermotard 796, Hypermotard 1100, Dorsoduro 750 a Superduke 990. Po dlhých hľadaniach na nete som sa rozhodol pre Ducati. Najprv som chcel 796 ale skôr som vyskúšal 1100 a bolo navarené. Dostal som sa k eS-kovému modelu takže paráda. Moto bola v slušnom stave, žiadne poškodenia ale aj tak som ju cez zimu nakomplet rozobral a urobil servis nech mám dušu na mieste.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 00:17 10b.

Ondra91
Ondra91 napsal 07.07.17 v 20:46 10b.

Hypermotard je krásná mašina...

Miguel200SX
Miguel200SX napsal 07.07.17 v 16:28 9b.

Pekny kusok