Kawasaki VN 1600 (2004)

Vlastník lilan
Vloženo 6.7.2017
Aktualizováno 6.7.2017

Je to muj mazlicek. Bila perlet je nadherna. VN 1600 se mi vzdy libila a kdyz jsem ji uvidel na zivo v KH moto, tak bylo rozhodnuto. Ma nadherny dunivy zvuk, prijemny posez, velice dobre se ovlada, jednoduse bomba.

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora)

První dojmy - Nadhera, nadhera, nadhera

Motorku bych doporučil pro - Vyzralejsim chlapum, kteří se rádi svezou na krásném cruiseru a už se nepotřebují předvádět a riskovat na sportech. Vím, o čem mluvim. Ninja byla moje laska. .

Model VN 1600 se mi vzdy libil, krasny tvar, poctivy kus masiny a chtel jsem zustat verny značce. Kawasaki mne nikdy nezklamala a nejezdi jich tolik, jako staru od yamahy, tim se nechci dotknout nikoho, kdo ma řadu Star. Sice jsem trochu uvažoval o C 1800 Intruder, ale kdyz jsem si ho zkusil, tak je to zbytecne tezka masina a ovladatelnost na miste neni nic moc. Vulkanek mi sedi a hotovo. Mam najeto cca 1000 km, mam ji velice kratce, ale vrele mohu vsem jen doporucit. Motorka ma rada jak rovinky, tak ani zatacky ji nejsou cizi. Hezky se na choopra "poklada" do zatacky, cili no problem. Co se tyka pohodli na delsi vzdalenost, tak doposud nejdelsi vylet 270 km za den, cili tezko rici. Za mne ok, trochu mne bolel zadek, ale nic zasadniho, co by mne otravilo.

Metalocalypse
Metalocalypse napsal 13.07.17 v 20:59 10b.

Bílých cruiserů není nikdy dost (jako pilot Staru chválím )

Bágio1969
Bágio1969 napsal 13.07.17 v 13:22 10b.

Tak to je paráda, moc velká krasavice. Hodně štěstí.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 13.07.17 v 05:53 10b.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 07.07.17 v 22:34 10b.

Gratulace k nádherné mašině a mnoho šťastných km

žižala.
žižala. napsal 07.07.17 v 20:38 10b.

Supr stroj.