Kawasaki VN 1500 (1994)

Vlastník Bubu57
Vloženo 6.7.2017
Aktualizováno 6.7.2017

Můj sen který se splnil,přišly moje kulatiny,řekl jsem si udělej si radost Jirko a tak jsem si ji udělal.

Motorka koupena od FIRMA:Roman Ostaševski (Mělník)

První dojmy - Naprostá bomba , kdo nezažije o hodně přichází.První kilometry se pode mnou cukala asi jsem se jí moc nelíbil ale už je to lepší a věřím že spolu něco najezdíme.

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo si ji ozkouší a padne mu do ruky a preferuje kochací jízdy.

Doplňky na motorce - Doplňky zatím nic moc ale hodlám doplnit k obrazu svému.

Tato mašina mi padla do oka při náhodném courání na netu,a tak jsem si řekl proč ne trošku jsem si počet recenze a co je třeba okolo jel si pro ni.Je pravda trošičku těžší ale zvykám si,při jízdě je to koťátko.Brzdy úměrné váze spotřeba kolem šesti litrů ale i více občas si zaskotačíme ale to neřeším.Podvozek pohoda akorát mi to trošku plave při podélných nerovnostech jinak parádní posezení i pro batůžek zatím bez poruch tak doufám že mi to i vydrží.
Jízda je pro mne zatím nejlepší na delších úsecích po městě se sní ještě drobet motám a přemlouváme se navzájem .
Také jsem to okusil po dálnici a nějak jsem si natáhl ruce ale také paráda parádní zátah ostudu neudělá
Jinak jel jsem na ní v kuse hodinku a něco a sedýnka mě brněla posezení luxus ale hodně let jsem se povaloval na sedačce autí tak si musí zvykat..

hrejkovák
hrejkovák napsal 11.07.17 v 22:09 10b.

Gratuluji k dobrému rozhodnutí. Určitě budeš spokojený. Tahle motorka je poctivá práce.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 07.07.17 v 22:38 10b.

Musím říct že jsi dobře udělal ( občas si musíme udělat radost ). Přeju hodně šťastných km a ať se rozsedíš

žižala.
žižala. napsal 07.07.17 v 20:44 10b.

Supr kousek

Bubu57
Bubu57 napsal 07.07.17 v 10:23

Dekuji všem za komentáře a hodnocení vážím si toho

fery251
fery251 napsal 07.07.17 v 05:40 10b.

Krasavice... To víš, sedinka, neboli prdel se musí vysedět Tak ať ti dělá jenom radost, život s motorkou je hned lepší