Triumph Thunderbird 1600 (2009)

Vlastník Ladis7
Vloženo 5.7.2017
Aktualizováno 18.3.2018

Původně 1600 motor, upravený originálním kitem přímo od výrobce na 1700, s vylepšeným výkonem👍, můj letitý sen, naprosto skvělý stroj,

Triumph Rocket III Classic: ani nevím, asi 3 roky jsem toužil po Stormovi, tak možná to byl důvod, proč jsem do Rocketa nakonec nešel

První dojmy - Na první pohled pro laika, úplně totožná motorka, jako jsem měl ( Triumph Speedmaster), to byl záměr, aby okolí moc nepoznalo změnu😜, svezení je ale úplně o něčem jiném👍😂

Motorku bych doporučil pro - Kdo se na to cítí😆

Doplňky na motorce - pouze rolka, padací rám, gelové sedlo a vyhřívané rukojeti, časem doplním o další nezbytné blbosti

Triumph je moje srdeční záležitost, po Speedmasterovi nebylo moc na výběr😝
Jízda super, oproti předchozímu modelu trochu více váhy, ale zase to lépe pohlcuje terenní nerovnosti😂
Ovladatelnost dobrá, brzdí to skvěle, úložný prostor žádný, ale to mě zatím netrápí,
Spotřebu za první 2 dny nevím a je mi to jedno, jsem v extázi, tak to neřeším😆
Kromě terénu, jsem projel všechny typy silnic a super požitek, musím říct, že do zatáček to jde samo a možná i lépe než Speedmaster,
Za první dva dny najeto cca 400 km a posez naprosto v pohodě i pro batůžka
———28.12.2017
na “novém” stroji najeto od koupě cca 4 tisíce km, zatím veliká spokojenost, po měsíci mi sice odešla baterie ( prý nová), trochu mě potrápilo, než jsem na to přišel ( vyzkoušeny 4 rovnocenné používané výrobky, ale ani na jeden to nešlapalo) , nakonec koupena nová a v pohodě,
trochu to baští gumy, ale u té váhy se není čemu divit
na 20-ti tisícich servis v Charlie moto v Teplicích, super přístup, naprostá spokojenost, spotřeba se po seřízení pohybuje mezi 5-5,5 l ve dvou, podle stylu jízdy, což mě mile překvapilo
držáky a opěrka s nosičem vyrobeny v Iron moto, dokoupeny brašny, instalace zásuvky, navigace, vyzkoušeno několik typů plexi, ale zatím mě žádné nepadlo do oka,
do helem nainstalovány interphony, aby jsme se mohli s drahou polovičkou dohadovat i při jízdě😂
Těšíme se na jaro👍

Petak76
Petak76 napsal 17.08.18 v 14:12 10b.

nojo...jak jinak:) Nejlepší volba:)

Ladis7
Ladis7 napsal 19.09.17 v 22:41

Díky, to bylo samozřejmé, že to musí být zase Triumph

Triny
Triny napsal 19.09.17 v 16:33