Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Poupi
Vloženo 4.7.2017
Aktualizováno 4.7.2017

Chtěl jsem cenduro... tak mám Storma

Motorka koupena od FIRMA:Miloslav Kubálek - Motosalon Beneš

Honda XL 700V Transalp: důvod neuveden
Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden

První dojmy - Nemůžu říct, že mi Storm padnul do ruky hned na první dobrou, přeci jenom Bandit byl čtyřválec a jízda s ním byla o dost jiná a jelikož to byla moje první motorka, musel jsem storma srovnávat s ním.

Hledal jsem universální stroj jak na cesty po Praze do práce, tak na delší výlety a storm mi dle recenzí a zkušeností majitelů vyšel nejlépe.
Motorku jsem našel v inzerátech tady na serveru v nabídce "Miloslav Kubálek - Motosalon Benešov" i když jsem spíše chtěl motorku koupit od soukromého majitele, tak stav, cena, výbava a jednání tohoto prodejce mě velmi uklidnila (rád bych tímto poděkoval za fér jednání a dobrý obchod).
Jelikož jsem zatím stihl najezdit jen cca 600 km, tak není moc co hodnotit, ale začínám si pomalu zvykat a myslím, že i když to nebyla úplně láska na první svezení, tak si k sobě cestu najdem.
Motorka je velmi dobře ovladatelná, pohodlná, hezká a slovo "universální" ji přesně vystihuje.
Po povinné výměně uleje a filtru jsem byl v servisu ujištěn, že motorka nebyla bouraná, s největší pravděpodobností ani neležela a najeté kilometry odpovídají stavu motoru (velká úleva).
Za čtrnáct dnů se chystám na výlet po krásách Slovenska, tak snad přidám další hodnocení.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 11.07.17 v 11:14 10b.

Keď budes na východe zastav sa

PAVY
PAVY napsal 05.07.17 v 23:22 10b.

Dobrá volba, je spousta motorek na výběr, ale tato udělá dobrou službu a odveze tě, kde potřebuješ.

greydog
greydog napsal 05.07.17 v 08:22 10b.

mildafleck
mildafleck napsal 04.07.17 v 22:31 10b.

Udělal jsi dobře budeš spokojený...