Suzuki TS 125 (1989)

Vlastník HAWX5711
Vloženo 3.7.2017
Aktualizováno 3.7.2017

V pohode motorka 16,4 kilowata do terénu bohate stači, pôvodne som chcel 4-takt ale všetky boli drahe a ťažke

Honda XL 125: Bolo to strašne hlučné, ťažke
Keeway Exceed 125: Bol to Čínsky šrot, rozbité, vibrovalo, zle pružilo
Honda XL 500: Bola strašne ťažka a rozladený karburátor

První dojmy - Bol som z nej strašne šťastný. Bol som výše mesiaca bez motorky a už som z toho mal debku. Musel som tam riešiť niake veci ale boli to maličkosti ako výmena prevodového oleja, nová výfuková vata, kúpa baterky kúpa zadného plášťa (pôvodny bol zodratý)

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pre človeka ktorého baví ostré enduro, a nemôže byť príliš nízky

Doplňky na motorce - mám tam držiak kufra ale inak žiadne zvláštne vychitávky, vata do výfuku

Zatial som s SUZUKOU bohate spokojný dobrá spotreba, krásne tlmí v teréne a veľmi dobre odstupňovaná prevodovka. 6-tka by mohla byť o trochu rýchlejšia ale stovku v pohode dá. Pri jazde so spolujazdcom je to veľmi nepríjemne spolujazdca to stále posúva ku vodičovi a aj podvozok je citelne tuhší a predná vidla je skoro na doraz. V teréne je obratná a ľahko sa s ňou manévruje. Nižší človek by s ňou mohol mať problém je veľmi vysoká. Zadný bubon brzdi ako kotučovka necítim žiaden rozdiel spotrebu mám niakych 5l/100km a to ju vôbec nešetrím 70% terén/30% asfalt. Mám na nej drapáky takže v zákrutách to nie je nič moc. Mám na nej zatiaľ najazdené 400km a zatial žiadne poruchy. Po dlhšej jazde začína byť sedačka tvrdá ale dá sa to vydržať.

p.epanica
p.epanica napsal 04.07.17 v 17:45 10b.