Ducati Streetfighter 1098/s (2010)

Vlastník Miguel200SX
Vloženo 1.7.2017
Aktualizováno 14.2.2024

Streetfighter je môj druhý v poradí, prvý som kúpil veľkou náhodou ešte v roku 2015 za super cenu. Mal som ho len 2 mesiace. Stačilo to však na to, aby sa mi dostal pod kožu. Prvý som predal kamošovi o 3 ulice ďalej a začal hľadať kúsok v panenskom stave

Motorka koupena od BikePoint D.A. Östringen, Nemecko

Ducati Monster S4R S Testastretta: Skoro žiadne pekné kúsky na predaj, nižšie sedlo, slabší rám
Ducati Monster 1100S: Rovnaký motor ako v Hypermotarde 1100S, nižšie sedlo, málo kusov na predaj

První dojmy - Posledný mohykán - ďalšia podobná už nebude (klasické L-Twin motory pomaly končia, suché spojky už skončili, ešte relatívne analógová), krásna, silná, ľahká, náročná, vzbudzujúca rešpekt a obdiv okolia. Jednoducho pre mňa tá najlepšia motorka od Ducati vôbec!

Motorku bych doporučil pro - Nie pre začiatočníkov, potom asi pre každého kto sa na ňu cíti, je ochotný sa s ňou zžiť a dať jej všetko čo potrebuje - nie je toho málo :)

Doplňky na motorce - Ducati Performance - predná rozeta 14Z, zadná rozeta 39Z, sedlo racing, LED blinkre, stupačky, inšpekčný kryt, olejový šrób, držiak EČV, zadný blatník, kryt prístrojového panela, chránič nádrže, otvorený kryt spojky, kryt spínacej skrinky, kryt prednej rozety, kohútiky vidlice, závažíčka riadidiel, zadný kufor
- Marchesini - magnéziové disky
- Star Carbon - kryt výfukovej prívery
- Pirelli - pneu Diablo Rosso Corsa 4
- Michelin - ventilky TPMS
- Philips - žiarovka Xenon

Neskutočná beštia, to najlepšie zo starej školy (surový motor, suchá spojka, monobloky M4) a k tomu ten nádherný dizajn. Motorka síce pôsobí ako dokonalá už od výroby, ale vôbec tomu tak nie je - ja napríklad určite odporúčam vymeniť sedlo, stupačky, tepelný štít pri pravej nohe a tlmič riadenia (ostatné je vecou vkusu).

Milanek13
Milanek13 napsal 12.01.24 v 15:48

Moc pěkný kousek

sorbon81
sorbon81 napsal 01.02.23 v 10:18 10b.

Krásný a dnes již legendární stroj. Užívej. Forza Ducati!

Taliján
Taliján napsal 23.12.21 v 16:59 10b.

jasna 10. Mel jsem ji 4 roky byla to nejlepsi volba. Na ni nejde jezdit pomalu.

Krzi
Krzi napsal 22.12.21 v 09:31 10b.

sooky
sooky napsal 22.12.21 v 08:33 10b.

Miluji ty suche spojky Za me jasnych 10 bodu