Ducati Streetfighter 1098/s (2010)

Vlastník Miguel200SX
Vloženo 1.7.2017
Aktualizováno 1.7.2017

Streetfighter je môj druhý v poradí, prvý som kúpil veľkou náhodou ešte v roku 2015 za super cenu. Mal som ho len 2 mesiace. Stačilo to však na to, aby sa mi dostal pod kožu. Prvý som predal kamošovi o 3 ulice ďalej a začal hľadať kúsok v panenskom stave

Motorka koupena od BikePoint D.A. Östringen, Nemecko

Ducati Monster S4R S Testastretta: Skoro žiadne pekné kúsky na predaj, nižšie sedlo, slabší rám
Ducati Monster 1100S: Rovnaký motor ako v Hypermotarde 1100S, nižšie sedlo, málo kusov na predaj

První dojmy - Posledný mohykán - ďalšia podobná už nebude (klasické L-Twin motory pomaly končia, suché spojky už skončili, ešte relatívne analógová), krásna, silná, ľahká, náročná, vzbudzujúca rešpekt a obdiv okolia. Jednoducho pre mňa tá najlepšia motorka od Ducati vôbec!

Motorku bych doporučil pro - Nie pre začiatočníkov, potom asi pre každého kto sa na ňu cíti, je ochotný sa s ňou zžiť a dať jej všetko čo potrebuje - nie je toho málo :)

Doplňky na motorce - - Ducati Performance - antihoppingová spojka, 14z rozeta, racing sedlo, led blinkre, stupačky, držiak ŠPZ, zadný blatník, kryt spojky, kryt spínacej skrinky, olejový šrób, inšpekčný kryt, kohútiky vidlice
- Termignoni - karbónové koncovky + ECU + filter
- Ohlins - tlmič riadenia
- Cox Racing - kryty chladičov a chránič prednej rozety
- D.I.D. - reťaz
- Oberon - spojkový valček
- Rizoma - padáky predný, rámový, zadný a vodnej pumpy, tepelný štít
- CRG - spätné zrkadlá
- Stompgrip - gripy nádrže
- Pirelli - pneu Diablo Rosso Corsa
- Philips - xenon žiarovka

Neskutočná beštia, to najlepšie zo starej školy (surový motor, suchá spojka, monobloky M4) a k tomu ten nádherný dizajn. Motorka síce pôsobí ako dokonalá už od výroby, ale vôbec tomu tak nie je - ja napríklad odporúčam určite vymeniť sedlo, stupačky, tepelný štít pri pravej nohe a tlmič riadenia. Ostatné je vecou vkusu.

JA-NE
JA-NE napsal 13.08.19 v 16:24 10b.

FUUUJ to je ale skareda motorka taku by som nechcel. skoda ze sa nedaju dat minusove body

Tomas_
Tomas_ napsal 08.07.17 v 14:41 10b.

Gratulácia

Miguel200SX
Miguel200SX napsal 03.07.17 v 09:32

Vdaka chalani

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 02.07.17 v 22:17 10b.

Krasavec...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:23 10b.