TM EN 300 (2007)

Vlastník pokr28
Vloženo 30.6.2017
Aktualizováno 30.6.2017

dlouho vysnena motorka ,kdysi jsem mel tm 125 en 1993 takze 300 en 2007 byla jasna volba ;) koupena od moc ne zrovna skuseneho majitele ale umne je v dobrych rukou

První dojmy - prvni dojmy nad me ocekavani vezl jsrm si ji domu v octavii 3rs combi :D a vlezla se vpohode doma sem ji slozil majitel tam mnel dobastlene zadni kolo z wora 19 ku tak slo okamzite pryc tlumic vytekly a dalsi promne male veci vymazlim si ji ma na hodinach 328mth jak sem se koukal na pist pres vyfuk tak budu kazdou chvili mnenit k motu mi dal stary ten je 71.94 soudim ze. v moto je 71.95 takze budu kupovat C ckovy pist :)

Motorku bych doporučil pro - pro ty co vedi !;D a nemaji strach

uz pri vyberu sem uvazoval o. ktm 300-380 ,honde cr 250, suzuki rm 250 ale TM vyhrala :) a jsem zato rad :) ma i spz takze svestky si mohou polibit ... :D ladak hgs s koncovkou scalvini podlozka pod klapky klapky v force 3 vidle paioli zadni tlumak sachs ma to i blastry takze me ruce a packy sou v bezpeci do budoucna planuji vse dat do poradku hlavne podvozek a motor pist kazdopadne protoze na hodinach 328 mth a je tam teprve B pist tak nevim co to bylo za hovado ten predchozi majitel :D ale motorky sou muj konicek takze ji dopreju lasky ;)