Kawasaki KLE 500 (2005)

Vlastník wi_tack
Vloženo 29.6.2017
Aktualizováno 5.10.2017

Velmi dobré lehké silniční enduro. Je to takový můj malý KLEnot.

Motorka koupena od Zdědil jsem jí po synovi :-)

První dojmy - Lehká, obratná, ovladatelná, zvládá obstojně lehčí terén i silnici - přesně to, co vyhovuje mým požadavkům na lítání okolo komína. Na delší cesty mám cesťáka (Honda NT700V Deauville) a tato kombinace motorek mi plně vyhovuje :-) a baví mě to na obou :-)

Zdědil jsem jí po synovi. Původně byla koupená pro něho, ale po krátké zkušenosti prohlásil, že je mu malá (spíš bych řekl úzká) a nesedí mu. Nemá cenu lámat se do něčeho, na čem se člověk necítí dobře. Já jí párkrát zkusil a doslova mě nadchla.

Nejraději bych tady zkopíroval to, co má o motorce napsané syn. A tak místo kopírování dám odkaz na jeho popis motorky: http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=109431

A k tomu přidám:
Na jaře 2017 pravidelný servis - olej, filtr, brzdové destičky. Dali jsme Bremba a brzdí výrazně lépe. Snad i vydrží víc, než předchozí
Najel jsem na ní zatím v tomto roce (do konce června 2017) cca 4.000 km a motorka šlape k naprosté spokojenosti.
Červenec 2017 nové obutí - Michelin Anakee 3 a jízdní vlastnosti se výrazně zlepšily. Teda na silnici, na terén to není ideální, ale cestičky se s tím projet dají a docela to drží Hned jsem je vyzkoušel - za víkend 800 km a vše šlapalo na výbornou.

Tak jsem jí po velkém rozhodování a s těžkým srdcem prodal. Byl jsem maximálně spokojený, ale zakoukal jsem se do cruisera Kawasaki VN 900 Classic. A srdci neporučíš Doufám, že nebudu litovat a hlavně, že bude nové majitelce dobře sloužit a dělat radost.

zain1
zain1 napsal 17.08.17 v 18:57 10b.

pěkná a zachovalá Kawka!

Kabčo
Kabčo napsal 06.07.17 v 15:06 10b.

Moc pekná, celkom závidím lebo na SR nieje veľa motoriek, aj predajcov je málo, len sem tam nejaká honda a aprilia a takýchto pekných jazdeniek je ako šafránu.

motopeter
motopeter napsal 06.07.17 v 10:52 10b.

greydog
greydog napsal 02.07.17 v 08:55 10b.

vopák
vopák napsal 30.06.17 v 07:48 10b.

Moc pěkný kléčko..