Honda Forza 125 (2017)

Vlastník viskas
Vloženo 29.6.2017
Aktualizováno 29.6.2017

Hooodně povedená,futuristický vzhled,pro mě nej barevná kombinace,silver blue

Motorka koupena od FIRMA:Honda Šenov (Šenov) - Dosti osobitý prodejce

První dojmy - První dojem ? Exkluziv,při mé výšce 167cm jsem si připadal jako na korábu 2x větší nádrž než na předchozím skůtru Na centrální stojan se mi dává snáž než o 40 kg lehčí nmax

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny

Doplňky na motorce - Origoš nosič + kufr

Rok jsem vlastnil yamaha nmax,ale jezdím delší výlety 200-300km a začla mi být malá. A volba byla jasná,vzhledem k řpB.ještě před 1 garančkou jsem absolvoval výlet k sestře do Sence,s jednou pauzičkou.nejdřív jsem si musel zvyknout na pár vymožeností,vytahovací plexi,bezklíčový systém.zatím najeto 1200km

Hunyady
Hunyady napsal 07.06.18 v 20:02 10b.

Říct o pánovi z Hondy Šenov, ze je dosti osobitý, je velice kulantní. Podle mě by se dal přesněji popsat i jednoslovně . Po koupi PCX v Šenově jsem na první garančku jel do Krhové a přístup úplně opačný, tudíž normální. Už pokukuji po nové Forze 300 a v Šenově ji nekoupím, i kdyby ji pán měl o 5.000 levněji.
Forza 125 je krásná, at Ti jezdí. Pro mě ale změna z PCX nedává smysl. Dát za ni 130 nebo za 300ku 140, to je jasné rozhodnutí (protože mám velký řidičák). Ale mít jako prvni Forzu 125 misto PCX, tak jsem s Forzičkou i nadále. Přesto i z PCX jsem tak nadšený, že chci o level nebo dva výš.

Vinc999
Vinc999 napsal 30.07.17 v 08:47

Super volba

matti
matti napsal 05.07.17 v 22:12 10b.

Souhlas.

kobra33
kobra33 napsal 30.06.17 v 16:52 10b.

Super volba, kdybych neměl 250ku Xmaxe a měl limit řidičáku, šel bych do Forzy.

Trinnlee
Trinnlee napsal 30.06.17 v 05:52 10b.

Jeden z nejhezčích skútrů na trhu...ať ti dobře slouží...dobře jsi vybral