Yamaha XSR 700 (2016)

Vlastník Golfo1
Vloženo 26.6.2017
Aktualizováno 26.6.2017

Retro švihlé moderním designem.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

Ducati Scrambler: důvod neuveden

První dojmy - Je to moje první silniční motorka. Zvykám si na výkon. Posez pohodlný a ve městě obratná. I po dvou měsících mne baví po otevření garáže jen tak na ni koukat. Tenhle bike milujete, nebo se Vám strašně nelíbí. V každém případě vyvolává emoce.

Motorku bych doporučil pro - Začínajícím motorkářúm i chlapíkům ve středním věku co si chtějí ještě zablbnout.

Doplňky na motorce - Držák spz Tail tiddi, plexi štítek, a rozhodně vyměním výfuk koncovku za sc project. Originál zvuk je příšerný

Původně jsem byl rozhodnutý pro Ducati Scrambler. Chtěl jsem něco přiměřeného mému věku(44), ale zároveň ne moc usedlého. Přeci jen jezdím každý víkend blbnout do terénu na KTM 350EXC, tak bych chtěl i silnici trochu zábavnou. Scramblery se mi líbili i od Triumphu, ale když přišla Yamaha s touhle retro peckou bylo rozhodnuto. Nejen, že vypadá stylově, ale ono se s ní dá ještě i zazlobit. Na zadní jde na 1 i 2 jen plynem a v zatáčkách se krásně pokládá-))) Když se chci jen tak kochat krajinou, pohodlný a vzpřímenější posed mi to plně umožńuje.
Kde to tuhle motorku vyloženě nebaví je dálnice. Od 130km dost fouká i přes to, že jsem zakoupil štítek. Max jsem dal asi 170km/h víc jsem si netroufl, i když dle videí na youtube to jde až do 200km.
Najeto mám zatím cca 1200km. Nejvíc v kuse jsem dal asi 250km. Sedlo je pohodlné a záda nebolí. Spotřeba něco přes 4 litry.
Víc toho zatím nevyplodím vzhledem k malému počtu najetých kilometrů.

WildOne
WildOne napsal 24.08.18 v 14:30 10b.

Škoda že jich nejezdí víc. Je to úžasná mašina.

JoskaH
JoskaH napsal 17.08.17 v 22:58 10b.

Na obrázcích mě nijak nenadchla ale když jsem ji spatřil naživo, byl jsem ohromen tím jak působí nenucene a elegantně, ačkoli ve žlute mi přijde poněkud agresivní- beru teď všechny barvy xsr, tedy i model 900...Zajímavé jak se toto působení v pripade této motorky prakticky vůbec neprenasi na fotky
Přeju a trochu závidím!

Petr7474
Petr7474 napsal 15.07.17 v 12:01 10b.

Tak já patřím k těm, co se jim XSR hodně líbí

Kosmyk_33
Kosmyk_33 napsal 14.07.17 v 15:36 10b.

FRANC1
FRANC1 napsal 26.06.17 v 20:26 10b.

Pěknej stroj ať slouží