Kawasaki ZR 7 (2002)

Vlastník Kali88
Vloženo 25.6.2017
Aktualizováno 16.1.2022

Vloženo: 23.05.2018, Uskutečněno: 23.05.2018, Stav tachometru: 50500 km, Zhlédnuto: 17x

Tak už mám motorku rok a je to paráda. Nedávno prodělala servis včetně STK a jezdí o mnoho lépe a nepřestává mě překvapovat jistotou a chováním k jezdci. Už jsem ji měl možnost poslechnout i ze strany chodce a laděný výfuk LeoVince je opravdu paráda. Zní mi to zprvu nenápadně hutně při nízkých otáčkách, jakoby příjezd velkého silného stroje, což možná i objem 750 je. Ale umí zároveň krásně hvízdat při devíti tisících. Zkrátka dělá hluk a přitahuje pozornost, na to že je to pro někoho jen ZR-7 a to mi zcela vyhovuje. Tolik asi ke koncovce výfuku :)
Asi se budu opakovat jako v článku a popisu motorky ale asi to jinak nejde. Umí jet pomalu a klidně i rychle a zběsile když jí dopřeju plnej kotel plynu. Každá jízda je potěšení a tak to má být. Zatím jsem neměl možnost víc motorek porovnat, ale ZRko jako první velká motorka je ta nejlepší škola, aspoň pro mě. Jistota při jejím řízení je prostě skoro nepopsatelná. Hranice motorky jsem zatím neobjevil, ale na koleno jsem jí ještě nedal no, zatím se bojím v provozu zkoušet štěstí a risk. Navíc nemám v úmyslu spadnout, ale někdo řekl, že kdo nepadá nezlepší se. Věc názoru. Abych tak nějak zmínil další postřehy tak třeba jízda ve dvou je už více znát a originál sedlo není řešeno moc šťastně, jelikož mám batůžek pořád pod sebou a ne na sobě :) přemýšlím o úpravě sedla a přidáním třeba spodního plastu atd. Motorka si bere benzínu podle stylu jízdy a pohybuju se od 5-6 litrů na sto, jde určitě i míň ale v jistý chvíli za to vždycky vezmu prostě :) Brzdy zcela dostačují jen po sezóně budu muset dát nové, Mám za to že by mohla brzdit lépe. A poslední postřeh: ve městě Brně, nevím jak jinde se prostě jezdit nedá, blízkém okolí nevím zatím, ale jsem zklamaný že jsem si motorku dovezl domů. Tady jen trpí bohužel. Na druhou stranu, ženy se ohlídnou. Kundolap jak má být :D
Snad brzy napíšu něco lepšího co vám řekne víc o motorce. Dík za případné přečtení.

elvis78 (133) napsal 24.05.2018 v 14:27

Hele, kdo nespadne neznamená, že si to na motorce neužije. Já na kolínko a poserproužek seru. Mám doma rodinu a nestojí mi to za to.Viděl jsem pár týpků, co sbírali vyloženě na lopatu jejich orgány a torzo odvážela černá sanitka... a tak pud sebezáchovy pořád funguje a snad bude dál.

• Výměna pneu

Tak jsem vyměnil zadní gumu Avon (nevím jaký typ to už byl) za Michelin Pilot Road 2. Naprostá spokojenost

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.06.2018