Suzuki SV 650 (2005)

Vlastník Venca_V
Vloženo 25.6.2017
Aktualizováno 25.6.2017

Překrásný lehký a ovladatelný stroj s úžasným zvukem dvouválcového motoru.

Honda CB 600F Hornet: Čtyřválce jsem měl dva, protentokrát jsem chtěl vyzkoušet dvouválec.

První dojmy - Hned po rozjetí se mi zalíbilo vzpřímené posezení, o proti CBR a R6, které měli řídítka směrem k silnici, to byla příjemná změna. :-) nevšimnout jsem si nemohl ani krásného bublavého zvuku dvouválce. Motorka má plynulý nárůst výkonu, žádný kopanec jako u čtyřválců se zde neskrývá. Brzdy nejsou nijak děsivé, ale zato rozhodně dostačující. Řadící i brzdová páka jsou dobře umístěny a hned po prvním rozjetí je nalézám bez většího hledání. Jediné co bych jí mohl malinko vytknout je, že na ní dost fouká, ale u naháče je to zcela normální :-)

Motorku bych doporučil pro - Nebojím se říct, že motorka je pro každého komu se zalíbí :-)

Doplňky na motorce - kufr, padáky, rutanové lámací páčky a kryt nádrže.

Dlouho jsme rozmýšlel kterou motorku zvolit jako další. V nabídce inzerátu se skrývá nepřeberné množství možností.
Po určité době jsem měl jasno v tom, že to musí být dvouválec. Né že by mě už čtyřválcové motory nebavili, ale chtěl jsem změnu.
Suzuki SV 650 N se po dlouhých nocích pročítání recenzí a koukání na nejrůznější inzeráty zdálo jako jasná volba.
Na motorce se mi ze všeho nejvíce líbí zadek, na ten se nemohu vynadívat, ale určitě to na ní není jediná krásná křivka, motorka je velice hezká i jako celek .

Po docela dlouhé komunikaci, kterou jsem prodlužoval já jsme se s přítelkyní a dobrým kamarádem konečně vdali cca 250km pro moto. Ráno když jsme rozlepili oči přelo jako blázen, tak mě tak nepadlo, že nám to velice hezky začíná.
Předpověď hlásila, že to přejde, tak mi nezbývalo nic jiného než tomu věřit .

Když jsme konečně dorazili na místo a já jí poprvé uviděl bylo to jasná láska na první pohled. Věděl jsem, že když nenarazíme na něco zásadního co se motorky týče tak odjíždím. A taky se tak stalo, udělal jsem si cca 10 kilometrovou zkušební jízdu a už stačilo jen podepsat kupní smlouvu. Plnou moc naštěstí paní měla připravenou a notářsky ověřenou.

Když už jsme se začínali chystat k odjezdu tak začalo zase pěkně pršet, ale díky chytrým telefonům jsme věděli, že to bude jen na malou chvíli. Takže přestalo pršet a mě s přítelkyní čekalo prvních cca 250km směrem k domovu. Byla to celkem dlouhá ale krasná cesta, na takové menší seznámení s motorkou úplně ideální .

K motorce jsem dostal i zadní kufr, který jsem na motorce zatím nikdy neměl a hned po cestě k domovu jsem poznal jeho velké výhody, je to příjemná změna, když si člověk na výlet na motorce najedou může vzít daleko více věcí než jen řidičák a platební kartu . Co na to říct, lidi se zkrátka časem mění.

Motorku máme zatím jen týden, ale zato na ni máme najeto přes1000km a já i přítelkyně jsme si užili každý kilometr. Co se týče spolujezdce velký cesťák to zkrátka není, takže o velkém pohodlí se hovořit nedá, ale určitě to není žádné mučení v nepříjemné poloze. Nebojím se říct, že se sní brzy vydáme i na delší dovolenou

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 25.06.17 v 22:14 10b.