renocar_unor

Vloženo 22.6.2017
Aktualizováno 22.11.2017

Malá náhrada za ER6n. Je celkovo malá vhodná do mesta

Motorka koupena od Vallo

První dojmy - Motorka je malá a hravá, dá sa na nej riadne vyblbnúť je celkom živá Spotreba je tiež fajn

Motorku bych doporučil pro - začiatočník a niekto pod 160 cm :D

Doplňky na motorce - Plexi tmavé - trošičku ju to zväčšilo :)

Motorku som kúpila pretože ER6N sa nová už moc nedala zohnať vo farbe akú som chcela kvôli normám tak som po dlhšom zvažovaní kúpila Z650.
Dlho som bola ešte v stave že prečo som ju preboha kúpila.
Zdala sa mi malá, krátka a v predu skoro nič, keď mi sused zahlásil či som kúpila 250 tak som to 3 dni rozdýchavala...
Druhý deň po kúpe som si dala trip cca 200km, v polovičke výletu som myslela že mi odíde zadná časť tela + kolená , pretože som fakt nevedela kam mám na tej motorke umiestniť nohy. Motorka je proste taká maličká že neviete čo so sebou a to mám 167cm.
Ale časom som si nato zvykla, našla tú najlepšiu polohu a teraz už veselo jazdím aj keď sedadlo by mohlo byť mäkšie.
Výkon je tam asi o 3kw menší ale motorka sa mi zdala oproti ER6N maličko živšia no hneď to zahatala maximálka ktorá mi pri plnom plyne ledva ledva ťahala na 185, dala by možno viac ale chýbala cesta :D ER6N dala 180 v pohode no toto už kričalo o pomoc.
Brzdenie jednoznačne Z650 svoje robí asi aj menšia váha
Úložný priestor - som rada že som tam napchala lekárničku
Spolujazdec? Často vozím kamarátky a celkom som sa bála či bude stačiť to čo vzadu je :) ale vraj je to ok tak asi hej :) ja osobne som si vyskúšala jazdu vzadu a poviem len "Nikdy viac"
Ale s odstupom času keď si len tak vytiahnem motorku a pozerám naňu z boku a zo zadu tak je nádherná asi sa mi páči viac ako stará :) len ten predok by som úplne zmenila. Ale tak v dnešnej dobre sú motorky stále menšie a menšie takže je to v pohodke som sňou spokojná

_LoLiPoP_
_LoLiPoP_ napsal 16.07.17 v 10:16

No je o dosť obratnejšia, ľahšia ale v predu je taká oničom ... ER6N bola maličko lepšia aj výkonovo , max rýchlosť aj pohodlnosť =/

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 23.06.17 v 14:12 10b.

Rihard
Rihard napsal 22.06.17 v 21:37 10b.

Parádní stroj je to rozdíl oproti ER6n ?