Honda CB 1000R (2008)

Vlastník Carcharoth
Vloženo 22.6.2017
Aktualizováno 7.12.2018

Je to Honda, takže je vše tam, kde má být a vše funguje, jak má. Dobrá dostupnost servisu a náhradních dílů.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc)

Ducati Streetfighter 1098/s: peníze :-)

První dojmy - + stále si drží cenu, ale přijatelnější než Streetfighter nebo Brutale + pěkný design, hlavně letmo uložené kolo - v sérii není tlumič řízení a ukazatel zařazené rychlosti

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo hledá litrovou motorku za rozumnou cenu, která dělá ráda bordel :-D

Doplňky na motorce - ukazatel zařazené rychlosti, vyhřívané gripy, výfuk Ixil, power commander, ABS

CB1000R jsem zvolil, protože je cenově dostupnější než Streetfighter nebo Speed Triple. Výhodou je, že inzerátů na CB1000R je na motorkari.cz kolem 30 a na Streetfightera 2. Na koupi jsem nespěchal, takže jsem našel tento kousek v Motocentru Olomouc, který měl najeto pouze 9000km. Vypadá to podezřele, ale je koupená v ČR a interval najetých km odpovídá kontrolám na STK, takže jsem šel do ní.
Co se týká ovladatelnosti, motoru, brzd a podvozku není motorce co vytýkat. Spotřeba k litru adekvátní. Celkově je to perfektní motorka, ale dle mého názoru nemá takovou duši, jako Speed Triple nebo Streetfighter.

BENDER8
BENDER8 napsal 22.06.17 v 16:53 10b.