Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2007)

Vlastník Dilv
Vloženo 21.6.2017
Aktualizováno 17.6.2022

Z Intruderu VS 800 zase o skok výš, opět vyšší výkon a mohutnost stroje

Motorka koupena od FIRMA:JHMoto (Horní Žďár)

Kawasaki VN 900 Classic: o něco maličko horší posez vůči mé výšce

První dojmy - Pohodlný posez už při prvním kontaktu, ani ve výběru jiných strojů jsem nic lepšího nenašel..

Motorku bych doporučil pro - skalním chopperákům asi bez úprav moc radosti neudělá, v základu je to tichá motorka, spíš cestovního rázu. Trošku potíží mi dělá hledání vhodné rychlosti při jízdě po městě, stále laboruji mezi 2/3 stupněm, ale to se poddá, až se na ní "zabydlím"...

Doplňky na motorce - plexi, plotny namísto stupaček, vyhřívané gripy, kufry a přední rolka; opěrka řidiče, opěrka spolujezdce i s nosičem, velký kufr na nosič; padáky i s předkopama

Průměrná spotřeba - 5.52286 l/100km

Uvažoval jsem ještě o Vulcanu 900 od Kawy, ale tahle Hvězda mne uchvátila víc, pohodlnější posez i celkové "slití se do jednoho celku", tak uvidíme, jestli si to budu myslet i po delších trasách..

Edit po 5ti letech - Lze shrnout do jedné, krátké věty - NEMĚNIL BYCH. Projela se mnou (a baťůžkem) lán Evropy, zvládla enduro ve francouzských Alpách, kopce Sardinie i lesní přejezd opuštěným přechodem do Chorvatska - plně naložená a vždy bez nejmenšího zaváhání, bez jediného problému kdekoliv.

dědoušek
dědoušek napsal 02.03.19 v 09:22 10b.

Spolehlivost, pohodlí, dostatečný výkon, ekonomičnost provozu, to vše v jednom s názvem Midnight Star. Přeji ti hodně krásných a bezpečných km., kamaráde.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 06.07.17 v 12:47 10b.

Řek bych výběr je dobrej toho bych se nebál. Tak ať slouží a snad brzo někdy někde na cestách

šlehator
šlehator napsal 23.06.17 v 13:36 10b.

Tak ať dobře slouží !