Suzuki GS 500E (1997)

Vlastník diegodelavega
Vloženo 20.6.2017
Aktualizováno 14.9.2017

Štěňátko moje žlutý malý Bacha ale rychlá jako střela.

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice) - Motorku mi nechali zaplatit na třikrát. Až na nějaký detaily byla motorka ve stavu, jakým to nabízeli.

Honda Rebel 125: Na ně malá, ale pěkná:)
Kawasaki GPZ 500: Už jsem ji měl. dražší díly než u GS

První dojmy - Padla do ruky, kdysy jsem vlastnil Kawasaki gpz 500s a je to hodbě podobný styl. Vzhledově supr, zvuk taky. Jediný negativ je, že je menší.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, pro lidi drobnější postavy, holky, ale klidně i velký chlapy jako jsem já.

Doplňky na motorce - Na motorku plánuju přidělat padáky a kufr, vše postupně :)

Průměrná spotřeba - 5.18 l/100km

Toto Géesíčko jsem našel na motorkářích.cz. Tak jsem jel s přítelkyní do Teplic na ní mrknout. Čerstvě dovezená italská japonka se mi zalíbila. Už na cestě z Teplic jsem se na ní viděl sedět. Jenže jsem neměl celou hotovost, tak jsem musel splatit po částech, to se ale vyplatilo! Později ji zdědí přítelkyně a já pujdu do větší kubatury. Z naší rodiny už asi jentak pryč nepujde.

Jízda supr, akorát po 100km začali zlobit karburátory, to se dalo do kupy a jízda je uplnej motoorgasmus. Nejlépe se na ní jezdí po rychlostkách a dálnicích, nato že to je pětikylíčko, tak je to střela. Ani ve městě nezlame, všude se vejde, hubená jak srnečka.

Spotřeba max 4 litry/100km, což je nádhera.

Letos s ní chci procestovat alespoň půlku Evropy, tak se těšte na fotky.

Září 2017
A je to tady najel jsem na ní kolem 7000 km a projel 10 zemí a to Česko, Polsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Rumunsko, Švýcarsko a Lichtenštejnsko. Řeknu Vám, že mě motorka nezradila ani jednou. Kdybych neměl rodinu, tak by jistě těch kilometrů bylo víc. Jako rozlučku se sezonou jsem dal Polské Krkonoše kde sem byl s mladou, jinak všude sám. Pakliže by se chtěl někdo přidat na další sezonu tak s tím nšmam problém.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 21.06.17 v 09:12 10b.