BMW F 650 GS Dakar (2004)

Vlastník storeman
Vloženo 19.6.2017
Aktualizováno 18.6.2021

Hledal jsem silniční enduro které zvládne i lehčí terén,...a našel!

Motorka koupena od Motobella Vodňany

První dojmy - Dakar mě ničím nepřekvapil. Věděl jsem do čeho jdu. Motorku jsem přivezl před třemi dny. Dovozová STK proběhla bez problémů. Motorka je pojištěná a čekám na rychlost našich úřadů.

Zatím nemám SPZ a tak sem napíši jen pár blábolů .
Dakar je dovezen z Itálie. Za třináct let má najeto 9850 km a má servisní knížku. No?
Věřme, nevěřme!
Technický stav vypadá v pořádku. Vše je originál a ani šrouby nevykazují opotřebení.
Nedostatkem je, že údajně stál venku a dodám, že asi blízko moře, protože všechny železné díly jsou chyceny povrchovou rzí. Ale! Mám ji na ježdění, ne na výstavu!

a dodám trpkou zkušenost z přihlašováním motorky:
Předposlední týden v květnu jsem se rozhodl, že motorku beru a pátek 26.5.2017 jsem si pro ni jel s penězmi a vozíkem. Až na místě jsem se dozvěděl, že prodávající nemá originální doklady z Itália a tak jsem zaplatil raději jen drobnou zálohu a čekal 3 týdny na doklady.
Motorku jsem konečně přivezl v pátek 16.6.2017 a hned v pondělí 19.6. jsem bez problémů udělal dovozovou technickou a motorku pojistil. Doklady jsem odevzdal na místní úřad a od té doby čekám. !!!
Po 14-ti dnech marného čekání jsem se byl na úřadu zeptat a mluvil jsem přímo z vedoucí odboru, která se šla zeptat a poté mi sdělila že už jsem druhý v pořadí, jaký úspěch! a že doklady budou hotové za dalších 14-dní, protože příští týden mají dovolenou!
...přál bych těm úředníkům, aby si alespoň měsíc vyzkoušeli pracovat v soukromé sféře!!!

Buracek
Buracek napsal 12.05.18 v 10:51 10b.

Taky jsem si pořídila moto se servisní knížkou a plnou servisní historií.. No, ale s podivem na to za ty leta nikdo nesáhl a ve vidlích se formoval nový život Není tedy všechno jak se vždy zdá a co si sám neuděláš, nemáš..

loonger
loonger napsal 18.07.17 v 11:14 10b.

Hvitserk
Hvitserk napsal 20.06.17 v 10:22 10b.

Tak ať Ti dělá radost.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.06.17 v 08:32 10b.