Suzuki DL 650 V-Strom (2017)

Vlastník MaxNrg
Vloženo 16.6.2017
Aktualizováno 16.6.2017

V Strom 650 - 2017 Adventure - Skvělé moto za ještě lepší cenu - pokud bude stejně spolehlivý jako předchozí model V stromu, bude z něj legenda!

Motorka koupena od harnessbiker (Praha 10-Uhříněves) - Obsluha milá, vše ok, ale žádné sraní se s nějakou nadměrnou péčí.. Rychle honem honem ...at se může prodat další, Návod jen v cizích jazycích, prodjce mi řekl, návod v CZ snad neočekáváte a tak jsem odjel také bez jakýchkoliv slovních instrukcí a hlavně pojistky a zjistil to záhy po zavírací době všech pojištoven... paráda.

První dojmy - Super, Super Supeeer! Už nechci nic jiného :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny

Velmi dobře a lehce ovladatelná, živá, krásně bere zatáčky a nebojí se náklonu, je ještě v záběhu ale už ted jede jak dělo.. na to že je to jen 650 to jede jak dabel.
Opravdu víc motorky nepotřebuje žádný normální člověk a i nenormální jako já
Doporučuji pro začátečníky, daleko lepší ovladatelnost než třeba TDM. Těžiště je dole a i na místě si sní hravě poradíte. Super je i pomocník na rozjedz, na rovině stačí pustit spojku a pomalu se rozjedete.. v zácpách je to skvělá věc.
Kásný displej, po setmění bílý.
Mnohem živější a hlavně zábavnější a lépe ovladatelná než Vstrom 1000.. ten je víc cenduro, toto je spíš motorka, ale i takový univerzál na každý den a zábavu, který ale s přehledem zvládne i dlouhou trasu a terén. Chystám se s ním do Ruska a pod.
Věřím, že pokud se nebude kazit, budu ho mít na vždy.

Rozhodoval jsem se mezi: BMW 1200GS, BMW 800GS, KTM 1000 a nová Africa Twin.
Nakonec rozhodla - Spolehlivost motorů u Vstroma, Cena.. Váha, Spotřeba a unverzálnost.
BMW má strašně špatnou pověst v poslední době co se týče xxx svolávaček apod. , KTM je hlavně do terénu a žere i malý děti a Africa je příliš drahá, to si za ten rozdíl v ceně pořídím raději jěště nějaké enduro jen do těžkého terénu.

Nevýhody:
- Sedlo nic moc, po krátké jízdě 50km už potřebná přestávka, ale to se nechá předělat.
- řadící páčka je malá a ne úplně optimálně situovaná, někdy prostě nezařadíte, budu si na to muset zvyknout, pak to půjde.
- plexi ač na nejvyšším bodě je pro mou postavu 193cm spíš okrasa.. je úlně na h..., pořídím jiné a nebo zvýšení.

Celkově jsem nadšen a nadmíru spokojen..

Růža1800
Růža1800 napsal 18.07.17 v 11:15 10b.

Krásná motorka, taky po ní pokukuju. Vidím, že v pozadí na fotkách stojí Versys. Na tom si náhodou nejel? Máš možnost srovnání?? Díkes!

MaxNrg
MaxNrg napsal 02.07.17 v 13:32

Ahoj Radku, díky moc za přání.Je to nenáročný stroj a levný na údržbu. Uz mám za sebou první garancku a další až za 12.000km. Na delší cestování které mam v plánu je to akorát.

Orinek
Orinek napsal 29.06.17 v 19:57 10b.

Je pěkná ,ale já už bych do teto skupiny nešel, v mém věku snad nějaký choper, ale to už by musela být láska na první pohled já preferují spíše kochání za málo peněz tak že zůstanu u MP3 400 na které může jezdit i moje přítelkyně, která si na motorku řidičák nehodlá dělat Jinak Honzi přejí hodně sťastních km s tímto žluťáskem

MichalR10
MichalR10 napsal 23.06.17 v 14:11 10b.

Tak, co napsat. Drahá polovička už mi ukazovala fotky v práci, tak ať to jezdí a třeba se někdy potkáme na moto...

HonzaMT
HonzaMT napsal 23.06.17 v 08:12 10b.

Harnessbike, pokud vim, neni autorizovany prodejce Suzuki, takze asi tak s tim manualem. Moto pochazi pry nekde z EU.
Jinak pekna motorka