Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide custom (2007)

Vlastník standaSam
Vloženo 14.6.2017
Aktualizováno 14.6.2017

Dyna Wild Glide je nadupaný americký ingot, který je uzpůsoben k tomu, aby makal celý den.

Motorka koupena od 4moto

První dojmy - První dojmy při usednutí a nastartování ve mně probudily pocity volnosti a nespoutanosti. Když ti mezi nohama pulzuje velkoobjemový V-Twin, cítíš tu sílu poctivé kovářské práce. Hned jsme se skamarádily. Když nad tím přemýšlím, každé usednutí je pro mne jako to první.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo to cítí stejně jako já

Doplňky na motorce - Vysoká řídítka, doplňkové sedlo, přímé sání, nízké zadní tlumiče a spousta dalšího chromu.

Splnil jsem si celoživotní sen. Je to moje asi 10 motorka. Začínal jsem na Pincku v 15ti letech přes 175ku ČZ, 350ku Jawičku, pak následovala dlouhá řada japonských chopperů různých kubatur až jsem zakotvil u HD. První byl Sportster 883L a konečně Dyna Wide Glide. Je to skvělý stroj, který se velmi dobře cítí na dálnici i ve městě. Vystřídal jsem v životě hodně motorek ale Harley Davidson je moje srdcová záležitost. Ta motorka má duši.

Czort
Czort napsal 01.07.18 v 13:42

Czort
Czort napsal 07.01.18 v 10:52 9b.

Vychuchol
Vychuchol napsal 16.06.17 v 07:31 10b.

super mašina, která má navíc jméno jako nějaká americká pornohvězda...co víc si přát

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 15.06.17 v 08:23 10b.

Parádní Haryk gratulejšn.

Pajánek69
Pajánek69 napsal 14.06.17 v 21:41 10b.

Užívej ingot ve zdraví, dlouho a hlavně kolama dolů kolegáčku