ČZ 175/477 (1969)

Vlastník plachejD
Vloženo 12.6.2017
Aktualizováno 24.10.2022

ČZ 175/477-01 z roku 1969, ještě s kulatým světlem Aprilia

První dojmy - Jaké byly první dojmy?:-) No je to vidět podle fotek, koupil jsem si práci, ale byl to zároveň můj účel, stála 30 let ve stodole pod senem a je to poznat z fotek které sem vložím;-)

Doplňky na motorce -

Tento stroj jsem si vybral z prostého důvodu, chtěl jsem něco na práci, protože mě to u pionýra chytlo a jelikož za kývačky a panelky dnes neví lidi co by chtěli(musím brát ohled na rodinku a hypotéku), naskytla se mi tato motorka u souseda, opravdu krásný peníz a hlavně opravdový zlomek ceny jawiček, nejdřív se mi ani nelíbila a když jsem ji viděl nechtěl jsem ji(čekal jsem že pod senem vyhrabem kývačku), ale tak nějak jsem se pak zabouchl

ta tři roky už to budou..jelikož nechat původní stav nebylo možné, tak abych ji dostal na veteránské značky a tedy zpět na cestu rozhodl jsem se pro kompletní renovaci...snažím se ...a doufám že do měsíce vyrazím...začal jsem studovat VŠ , rodina , domek...takže vše pomalu a postupně..

Jak mi psal do komentářů Targus "nech ji dozrát jako víno", tak jsem to udělal a mám konečně hotovo (jak školu na stará kolena tak i motorku ) jak se to povedlo či nepovedlo posuďte sami, oilmaster nechávám zapojený.

ValsorimK
ValsorimK napsal 12.03.24 v 21:40 10b.

Dobrý den mám stejnou mašinku a chci se zeptat podle čeho jste volil barvu a jakou? Chci tu svoji letos dát do pucu...

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 25.10.22 v 19:46 10b.

Parádní Čz v pěkné barvě, nádherně udělaná.

Targus
Targus napsal 24.10.22 v 22:18

No, chválit ti to nebudu, ještě by sis nakonec myslel, že se ti to vzkříšení Zetky dokonce i povedlo!!!

Moc bych se divil, že by to byla taková fešanda při prvním výjezdu z tovární brány.
Nenapadá mne jiné slovo, než MAZLÍK!!!

plachejD
plachejD napsal 22.09.20 v 20:53

díky Vám, budu se snažit to dodělat

Targus
Targus napsal 18.09.20 v 14:33 10b.

Tak to světlo je hodně zajímavé.
Co se vleče, neuteče. Hezky v klídku a s rozmyslem. Nech ji dozrát, jako víno.