ČZ 175/477 (1969)

Vlastník plachejD
Vloženo 12.6.2017
Aktualizováno 17.9.2020

ČZ 175/477-01 z roku 1969, ještě s kulatým světlem Aprilia

První dojmy - Jaké byly první dojmy?:-) No je to vidět podle fotek, koupil jsem si práci, ale byl to zároveň můj účel, stála 30 let ve stodole pod senem a je to poznat z fotek které sem vložím;-)

Tento stroj jsem si vybral z prostého důvodu, chtěl jsem něco na práci, protože mě to u pionýra chytlo a jelikož za kývačky a panelky dnes neví lidi co by chtěli(musím brát ohled na rodinku a hypotéku), naskytla se mi tato motorka u souseda, opravdu krásný peníz a hlavně opravdový zlomek ceny jawiček, nejdřív se mi ani nelíbila a když jsem ji viděl nechtěl jsem ji(čekal jsem že pod senem vyhrabem kývačku), ale tak nějak jsem se pak zabouchl

ta tři roky už to budou..jelikož nechat původní stav nebylo možné, tak abych ji dostal na veteránské značky a tedy zpět na cestu rozhodl jsem se pro kompletní renovaci...snažím se ...a doufám že do měsíce vyrazím...začal jsem studovat VŠ , rodina , domek...takže vše pomalu a postupně...

plachejD
plachejD napsal 22.09.20 v 20:53

díky Vám, budu se snažit to dodělat

Targus
Targus napsal 18.09.20 v 14:33 10b.

Tak to světlo je hodně zajímavé.
Co se vleče, neuteče. Hezky v klídku a s rozmyslem. Nech ji dozrát, jako víno.

jawatar
jawatar napsal 18.09.20 v 13:14 10b.

Už jsem měl strach,že se čmáral nepochlubí novým klumpem!
Máš ji pěknou chlape!

cmiral
cmiral napsal 18.09.20 v 12:52 10b.

Pěkná práce . I kulatá čz se dá ještě dnes sehnat, právě jsem si koupil na renovaci 455 za rozumný peníz

Radek2107
Radek2107 napsal 19.07.18 v 20:38 10b.

Tomu říkám pořádná patina.