renocar_unor

Romet K125 (2016)

Vlastník P-tech
Vloženo 11.6.2017
Aktualizováno 26.10.2018

Lehká a obratná motorka pro každodenní ježdění do práce i víkendové výlety po okolí.

Motorka koupena od FIRMA:WESTMXSHOP (Hořice)

První dojmy - Pokud vám stačí cestovní rychlost kolem 90km/h tak je to fajn, zvládne až 120 s větrem v zádech ale už je to pro ní utrpení. Brzdy mohly být ostřejší ale asi to stačí. Jinak se to řídí skoro samo trochu to vibruje ale to jsem od toho motoru očekával.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro všechny co se o svůj stroj i rádi starají a baví je se v tom občas pohrabat a prostě pro každýho komu ten oběm a výkon stačí...

Doplňky na motorce - Kouřové plexi Puig už jsem rozmlátil a tak mám novou masku puig .topcase Kappa K28 basic, LED blinkry, klakson Louis chrom. Hodiny koso mini 3 jako bonus je to i voltmetr a teploměr. Zadní LED světlo. Nová zrcátka no name, jaký se dneska montujou na každou druhou čínu... protože originál už jsem taky rozmlátil. Taky jiný závažíčka a přední světlomet

Koupil jsem ji protože skůtr se mi nelíbí a tohle vyšlo cenově podobně, myslím čínský skůtr kolem 30000kč. Na to že je to čína vypadá docela hezky, trošku retro ale to teď frčí :D něco je zpracované hůř a něco zase překvapivě dobře ale nic co by bylo zásadní pro jízdu. Hold co není pěkný člověk časem vymění a nebo prostě jezdí a užívá si že to za ty prachy celkem pěkně jede. Zatím jsem nenajezdil moc, asi 500 km ale spokojenost. Servisuju to sám, zatím proběhla výměna oleje a teď se chystám kouknout na ventily. Ty naše okresky ji docela seděj a co mě překvapilo nejvíc, to jsou čínský gumy který držej jak přibitý!

Milan1963
Milan1963 napsal 12.06.17 v 14:40 10b.

mvk73
mvk73 napsal 11.06.17 v 23:05 6b.

Gratulujem ku kupe motorky a zelam ti aby si sa prepracoval ku vacsim masinam. Moja prva "mini-motorka" bola Romet 50ccm.