Kawasaki ER 6N (2009)

Vlastník Indian82
Vloženo 10.6.2017
Aktualizováno 27.10.2017

Vloženo: 15.05.2018, Uskutečněno: 15.05.2018, Zhlédnuto: 21x

Tak už mám i článek v novinách, ale nejak neodhadli tu cenu poškození.
Nehoda

Indian82 (0) napsal 17.05.2018 v 17:12

Jj, ale novinari prehani, kolona = 3 osobaky, napálil do fiatu = smouha na nárazníku.
Kdyby jen vjela do cesty, to bych jeste mozna dal, ale ze se chtela hned vratit kuli autu co uvidela v dalce a dupla na brzdu, tak to uz bylo moc. Uz to nezmenime. Hlavne ze to dopadlo dobre

petrapet (1) napsal 17.05.2018 v 16:37

Ale abych jen nekecala blbosti ikdyž jsem myslela že mi bude někdo oponovat s tou předností z prava.
Pokud jsi předjížděl kolonu a ona ti tam vjela a vytvořila překážku jak píší v novinách tak je na vině pošťačka. Ona měla před začátkem předjíždění dát přednost vozidlům v obou směrech a neměla by tě ohrozit ani omezit. A to se bohužel stalo.

Indian82 (0) napsal 15.05.2018 v 21:45

Taky su rad ze jsou to jen sramy, motorka se opravi, oderky se zahoji. Bud me prehledla, nebo se nepodivala, to ja neposoudim, do hlavy ji nevidim. Nastesti rychlost nebyla velka, tak snad ram na kawe bude ok a plasty se vymeni. Skoda ze kousek nepovolila brzdu, uz bych to ubrzdil, ale to jen co by, kdyby...

petrapet (1) napsal 15.05.2018 v 21:23

Upřímně,já tu řidičku znám moc let a dovedu si tu její hlášku představit. No chybama se člověk učí a kolony jsou na tohle hodně zrádné. Ale hlavně že jsi v pohodě.

Indian82 (0) napsal 15.05.2018 v 19:03

Dík :) nejlepsi stejne byla hlaska ridicky, dosla ke me, jeste sem lezel na asfalte a premyslel jestli se hnout a ona hlasi: “já jsem vpořádku, mám jen šmouhu na nárazníku”

petrapet (1) napsal 15.05.2018 v 18:05

Indiáne buď rád že jsi dopadl relativně bez úhony.

Četla jsem článek a pokud to bylo jak to píšou, cituji
"Dle prvotního šetření k dopravní nehodě došlo tak, že šestačtyřicetiletá řidička Fiatu začala předjíždět před ní jedoucí traktor v době, kdy již byla sama předjížděna šestatřicetiletým motocyklistou. Ten předjížděl dlouhou kolonu, která se za traktorem vytvořila. Žena s Fiatem tak před motocyklistou náhle vytvořila překážku, na kterou muž již nestačil dostatečně zareagovat a narazil do zadní části automobilu"
tak neznáš základní pravidlo silničního provozu o přednosti z prava.

elvis78 (133) napsal 15.05.2018 v 11:06

hmm, tak 11 tisíc

• To si dělaj prdel

Tak dnes mi Uniqa poslala info o totální škodě a stanovila Obecnou hodnotu motorky Kawasaki ER 6N 2009 na částku 40300,- (u) (u) (u) :[ :[ :[ (n) (n) (n) To si snad dělaj prdel, proč se teda prodávaj za 80000?

Vloženo: 21.06.2018
    Uskutečněno: 21.06.2018
  • Měsíc po nehodě

Tak dneska je to měsíc od nehody. Policie předala na magistrát a ten to ještě neuzavřel, tím pádem nemám zatím žádný papír pro pojišťovnu, že paní je stopro viníkem. Dneska mi budou vracet motorku z vyžádaného měření rám

Vloženo: 14.06.2018
    Uskutečněno: 14.06.2018
  • První havárka

Tak mám za sebou první havárku, pošťačka neumí používat zrcátka a ráčila se předjíždět přímo mě do cesty, takže kotrmelec přes ridítka a nejakej ten kotoul na silnici, kawa bude muset do servisu, zatim nevím jak moc, ale

Vloženo: 14.05.2018
    Uskutečněno: 14.05.2018