Kawasaki ER 6N (2009)

Vlastník Indian82
Vloženo 10.6.2017
Aktualizováno 27.10.2017

Vloženo: 14.05.2018, Uskutečněno: 14.05.2018, Zhlédnuto: 18x

Tak mám za sebou první havárku, pošťačka neumí používat zrcátka a ráčila se předjíždět přímo mě do cesty, takže kotrmelec přes ridítka a nejakej ten kotoul na silnici, kawa bude muset do servisu, zatim nevím jak moc, ale minimálně maska a stupačka a řidítka. Ted cekám na výsledky rtg a sona, ale naštěstí oblečení to pobralo a jsem celej.

Pedl (177) napsal 15.05.2018 v 22:06

No mohlo to dopadnout hůř
Jak někteří říkají, je dobré jezdit tak, jakoby se tě všichni snažili zabít Ale už mám za sebou taky pár pádů

elvis78 (133) napsal 15.05.2018 v 11:04

jo, včera jsem v Nymburce viděl jet mistra na BMW R1200GS s kuframa, v kraťasech

Indian82 (0) napsal 14.05.2018 v 22:30

To sem si vzdy rikal, ze nechapu ty v kratasech, posledni co me z obleceni chybelo, tak jsou kalhoty. Prilozil jsem foto rukavu a ramene bundy, kdyz si predstavim kolik na ramenu zmizelo, tak nemit ji na sobe, tak asi vidim ramení kloub. A hlavne me nepodrzi chranice kloubu a paterak. Vybava je zaklad a to si doufam precte co nejvic chytraku v kratasach, ja chapu ze nekomu muze bejt horko atd, ale kdyz se uz to stane, pomuze to. Sanytak mi povidal o jednom nedavno jak byl obrousenej a skucel u krajnice a jeho pritelkyne taky tak. Hlavne hodne stastnych kilometru.

StB (26) napsal 14.05.2018 v 22:20

Škoda šrámů na stroji i na těle, ale to všechno je jen maličkost. Je-li to Tvá první havárka, tak jen dobře že to dopadlo takhle, protože už sám víš jak důležité je nejezdit na lehko a budeš si to pamatovat (mám podobnou zkušenost). Měl by to vidět každej co jezdí v kraťasech a triku.
Hodně štěstí.

Indian82 (0) napsal 14.05.2018 v 19:06

Jj, taky si rikam, bunda opravdu pobrala hodne, hlavne ty chranice v ni dost pomohly. A nejhur dopadl bok a koleno, ale jen oderky, jedine casti co nemam vybavu na totorku. Boty podrzely kotniky, bunda ruky a zada a helma hlavu. Uvidime co policajti naznaj, ale byla tam svedkyne, ze jsem predjizdel uz ju a teprve pak mi tam vjela postacka a dupla na brzdu protoze se v dalce lekla auta.

elvis78 (133) napsal 14.05.2018 v 18:53

tak tos dopadl líp jak já na kole.Já mám k.o. dvě žebra a zašitou hlavu, rameno a ruky mi mokvaly dva dny, odřený klouby...na rukou a boky češek...
ty šrámy na bůčku mám taky a zůstaly mi ztvrdlý rejhy pod kůží.ale to mám z práce...

• To si dělaj prdel

Tak dnes mi Uniqa poslala info o totální škodě a stanovila Obecnou hodnotu motorky Kawasaki ER 6N 2009 na částku 40300,- (u) (u) (u) :[ :[ :[ (n) (n) (n) To si snad dělaj prdel, proč se teda prodávaj za 80000?

Vloženo: 21.06.2018
    Uskutečněno: 21.06.2018
  • Měsíc po nehodě

Tak dneska je to měsíc od nehody. Policie předala na magistrát a ten to ještě neuzavřel, tím pádem nemám zatím žádný papír pro pojišťovnu, že paní je stopro viníkem. Dneska mi budou vracet motorku z vyžádaného měření rám

Vloženo: 14.06.2018
    Uskutečněno: 14.06.2018
  • celebrita

Tak už mám i článek v novinách, ale nejak neodhadli tu cenu poškození. Nehoda

Vloženo: 15.05.2018
    Uskutečněno: 15.05.2018