Babetta 210 (1990)

Vlastník Vychuchol
Vloženo 10.6.2017
Aktualizováno 9.6.2022

Batetta 210 "Red Dwarf" tuning 2017

První dojmy - před renovací to byla dýchavičná zanedbaná babička, renovace mi trvala cca 1 rok v současné době se řítí po silnici závratnou rychlostí 50 km/h, sedim na ní jako vosa na bombónu a jsem šťastnej jako blecha :)

Motorku bych doporučil pro - tento stroj doporučuju pro všechny milovníky adrenalinu, jelikož nikdy nevíte, jestli dojedete do cíle.

Doplňky na motorce - jako hlavní doplněk je bezesporu inovace klasické nádrže, dále pak originální zadní směrová světla a změna umístění sedadla řidiče.

legendární stroj Babetta 210 jsem si vybral proto, protože na nic jiného nemám, postupem renovace mi tato přirostla k srdci, jejímu tuningu jsem věnoval svůj veškerý volný čas (cca 1 hodina/měsíc).
Nezbytností byla GO motoru, během které jsem ocenil vynalézavost slovenských inženýrů a dnes jí neřeknu jinak než "slovenská pomsta" :)

Blbec123
Blbec123 napsal 09.06.22 v 23:26 10b.

Krásná a snad i legální.

Vychuchol
Vychuchol napsal 13.05.21 v 10:42

Nazdar Tomy, doufám že si užijete tolik zábavy u přestavby stejně jako já a že se pochlubíte a po zdrárném dokončení sem pošlete foto

TomyNav
TomyNav napsal 09.05.21 v 11:11

Zdravím Te Vychuchole ! Chtěl jsem Tě informovat, že si jeden z mých synů pořídil Babettu. Takže jsem mu ukázal fotky Tvé strojovny a vypadá to že budeme upravovat... Přeju dobrý start do nové sezóny !

findejs1310
findejs1310 napsal 16.01.21 v 15:05 10b.

Furt to fachčí

Targus
Targus napsal 18.09.20 v 22:25 10b.

A samozřejmě body.
Ať ti to sviští, chlape.
A spoustu dalších nápadů ti přeji.