BMW R 1200 RT (2006)

Vlastník StB
Vloženo 8.6.2017
Aktualizováno 3.3.2022

Vloženo: 06.07.2017, Uskutečněno: 06.07.2017, Zhlédnuto: 39x

V květnu jsem si dal jen začátek po Dunaj (popsáno TADY ). No ale po výměně mašinky jsem musel dát něco podobného, ale víc zatáček. Chcete-li si alespoň trochu užít v této oblasti, tak alespoň s jedním přespáním a to minimálně.
Oblast v okolí Mariazell je tu již mnohokrát zmiňovaná, ale vždy to stojí za zopakování.
Řeklo by se, že u nás to stojí za prd, ale už cesta Stará Říše, Dačice, Slavonice stojí za to. Následná trasa do Zwettlu je více méně přesun, ale potom následují silnice č.B124 a B119, což je luxusní předkrm toho co následuje na B71 do Mariazell, L113, až po B23, která je poslední části před legendární moto hospodou Kalte Kuchl hodně technická a v podstatě bez rovinek. Úchvatnost střídá nádheru a ta zase totální extázi.
Ubytování jsme měli v Gamingu v pensionu Doris Eder, který mohu doporučit. Vynikající bydlení s ustájením moto v garáži a megasnídaní jakou jsem ještě asi nezažil. Jediné mínus a to umístění pensionu na hlavní silnici znamená rušení auty celou noc a cena 40.e
Stejně tak občerstvení v Kalte Kuchl je doporučení hodné, vynikající řízek, brambory a nealko pivo za 11.E.
Od Dunaje domů je to celkem nuda, ale jinak to bylo v rámci státních svátků (5 a 6.7) snad nejlépe využité volno. Bramborák taky obstál na jedničku a navíc se spotřebou 4,3 L/100km.
Hledáte hory, doly, soutěsky, tunely, města, jezera... vše tu je. Stále se tlemím a vy budete taky, tak huráááá - jedem. TRASA.

Samíc (8) napsal 07.07.2017 v 09:57

Super

• 7.státu za 13.dní - RDGA

Nečekal jsem to, ale po věčném čumění na cestovatelská videa sama manželka navrhla že tam jedem. A kam??? Bylo zadáno pár základních kamenů. Každý si řekl co chce vidět a navrhlo se "kolečko" obsahující: Dolomity, Ver

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.07.2019
    Uskutečněno: 17.07.2019
  • Inspirace z cest 2018

Mlha, zima, hnus - to vše vidím za oknem a tak čumím do map a plánuji cesty na příští rok. Pro Vás obdobně smýšlející přidávám pár inspiračních záběrů z letošních výletů. Já mám v plánu Route des grandes alpes (Savoj

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.12.2018
    Uskutečněno: 07.12.2018
  • Ztopoření (video)

Tak se přiznejte! Kolik z Vás co máte klasické kufry dostalo po prstech, nebo po květáku, nebo Vám jen vítr nechtěně zavíral víko? Není to nic nového, ale na tomhle kufru jsem to ještě neviděl. Takže přišel záblesk v m

Vloženo: 12.06.2018
    Uskutečněno: 12.06.2018