BMW R 1200 RT (2006)

Aktualizováno 8.7.2018

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Ztopoření (video)

Tak se přiznejte! Kolik z Vás co máte klasické kufry dostalo po prstech, nebo po květáku, nebo Vám jen vítr nechtěně zavíral víko? Není to nic nového, ale na tomhle kufru jsem to ještě neviděl. Takž

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 12.06.2018
    Uskutečněno: 12.06.2018
    Komentářů: 4
  • Plexi a jiné kravinky.

Na zimě nevidím nic užitečného, snad jen že mám čas na dohnání údržbářských plánů a vylepšování. A co že jsem to prováděl?: - Krom výměny všech olejů a opravy vyhřívání sedla jsem zakoupil turistick

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 04.03.2018
    Uskutečněno: 04.03.2018
  • Letošní inspirace.

Moc nefotím, tak alespoň pár fotek - průřez motosezonou 2017. Je co zlepšovat, ale třeba můžeme i trochu inspirovat. Nějak se mi vytratil popisek několika fotek, takže odpovím na dotaz.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.12.2017
    Uskutečněno: 01.12.2017
    Komentářů: 2
  • Přestavba BMW R 1200 RT POLICIE

Neodolal jsem a zakoupil ještě jednu bramboru. Řešil jsem stejný problém jako někteří jiní majitelé a to přestavbu z policejní verze na civilní. Proběhla demontáž padáku, radiostanice a majáku, na nov

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.10.2017
    Uskutečněno: 13.10.2017
    Komentářů: 2
  • Znovu a zase nechápu. (mototrasa Rakousko)

V květnu jsem si dal jen začátek po Dunaj (popsáno TADY ). No ale po výměně mašinky jsem musel dát něco podobného, ale víc zatáček. Chcete-li si alespoň trochu užít v této oblasti, tak alespoň s jední

Vloženo: 06.07.2017
    Uskutečněno: 06.07.2017
    Komentářů: 1
  • První závada Bramboráka

No netrvalo to dlouho (cca 200km) a už je tu první závada. Asi tam byla už při koupi, ale projevovala se velmi slabě a nevšiml jsem si toho. Občasné zakolísání výkonu a proměnlivé volnoběžné otáčky p

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.06.2017