Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník NiLu
Vloženo 4.6.2017
Aktualizováno 16.9.2020

Vloženo: 29.05.2019, Uskutečněno: 25.05.2019, Stav tachometru: 18328 km, Zhlédnuto: 21x

Abych se tu pořád neopakovala, tak to vezmu ve stručnosti.
Opět povedená akce s Policií ČR. Vyrazila jsem 25.5.2019 s kámoškou a kamarádem na 2. ročník této akce do HK. Vyráželo se z vrchu Zvičina u Bílé Třemešné (Dvůr Králové nad Labem).
V HK u letiště jsme dostali pokyny od Policie ČR, byl tam i její kapitán p. Lerch a pak se šlo jezdit a na doprovodný program.
Byla tam ukázka první pomoci, nafukování airbagové vesty zn. Helite, jízda na polygonu, slalom a správné projetí zatáčkou.
Byl to zase jeden z příjemně strávených dní v sedle motorky, s kamarády a za pěkného počasí.
Určitě doporučuji se těchto akcí účastnit, člověk se dozví spoustu nových informací.
Dalších 220 km doma.

• MDŽ - Motocyklový den žen!

Tak jsme se s kamarádkou Ivou dočkaly a byly na vytouženém MDŽ – Motocyklový den žen. :-DD Popravdě jsme se tam chystaly už tři roky a konečně nám to klaplo. MDŽ se střídalo s Brnem a myslím, že i s Mostem, ale my má

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.07.2019
    Uskutečněno: 20.07.2019
  • Akce s Policí ČR 2.ročník - Autodrom Vysoké Mýto

O víkendu 27.4. - 28.4. jsem se vydala do Vysokého Mýta na již 2. ročník akce "Začneme spolu aneb kolama dolů" s Policií ČR. Jelikož mám v Mejtě příbuzné, vyrazila jsem již v sobotu, abych měla klidnější nedělní vstávání

Vloženo: 04.05.2019
    Uskutečněno: 28.04.2019
  • Druhá vyjížďka 2019

Tak jsem zase provětrala Ninju a bylo to super. ;-) Vydala jsem se směrem přes Adršpach, do Broumova, kde jsem jako již tradičně zastavila v cukrárně na náměstí na výborné ledové kafčo. Všude bylo hodně lidí na lavičk

Vloženo: 19.04.2019
    Uskutečněno: 19.04.2019