Kawasaki Ninja 250R (2009)

Vlastník NiLu
Vloženo 4.6.2017
Aktualizováno 16.9.2020

Vloženo: 31.07.2018, Uskutečněno: 21.07.2018, Stav tachometru: 16824 km, Zhlédnuto: 15x

Konečně jsme se s kamarádkou Ivčou domluvily a vyrazily jsme z Trutnova na projížďku.

Ivča s sebou vzala i svého manžela, který měl od kamaráda půjčenou Yamahu XVS 1300 A Midnight Star. Musím říct, že to je nádherný cruiser s brutálním bublavým zvukem. Ty dva laufy, to je pecka. Po celou vyjížďku jsem byla v přilbě vytlemená, když vzal Darek za heft.

Jeli jsme směrem na Adršpach, přes Chvalečské serpentiny. Mám to tam ráda, řadí se dva, tři, dva tři, parádička nahoru. Darek říkal, že si párkrát škrtnul stupačkou. Yamaha je hodně nizoučko, chce to opatrně a s citem. Na rovinkách jsme mašiny trošku provětrali a zkusili, co v nich je. Projížďku jsme si zpestřili v Broumově na náměstí v cukrárně, kde jsme si dali ledové kafčo a tiramisu, mňamka.

Po tomto osvěžení jsme se vydali stejnou cestou zpět do Trutnova, kde jsme celou projížďku zakončili. Počasí bylo parádní a vše klaplo. Jsem ráda, že jsme se po dlouhé době domluvili a mohli jsme společně vyrazit, bylo to super.
Celkem jsme najeli 128 km, takže spokojenost.

• MDŽ - Motocyklový den žen!

Tak jsme se s kamarádkou Ivou dočkaly a byly na vytouženém MDŽ – Motocyklový den žen. :-DD Popravdě jsme se tam chystaly už tři roky a konečně nám to klaplo. MDŽ se střídalo s Brnem a myslím, že i s Mostem, ale my má

Typ: Sraz
    Vloženo: 20.07.2019
    Uskutečněno: 20.07.2019
  • Akce s Policií ČR - HK 2.ročník

Abych se tu pořád neopakovala, tak to vezmu ve stručnosti. Opět povedená akce s Policií ČR. Vyrazila jsem 25.5.2019 s kámoškou a kamarádem na 2. ročník této akce do HK. Vyráželo se z vrchu Zvičina u Bílé Třemešné (Dvůr

Typ: Sraz
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • Akce s Policí ČR 2.ročník - Autodrom Vysoké Mýto

O víkendu 27.4. - 28.4. jsem se vydala do Vysokého Mýta na již 2. ročník akce "Začneme spolu aneb kolama dolů" s Policií ČR. Jelikož mám v Mejtě příbuzné, vyrazila jsem již v sobotu, abych měla klidnější nedělní vstávání

Vloženo: 04.05.2019
    Uskutečněno: 28.04.2019