Buell XB12R Firebolt (2006)

Vlastník Werny_xb9sx
Vloženo 3.6.2017
Aktualizováno 10.6.2017

Buell xb12r ... amerika, co umí zatáčet...prostě motor od Harleye dali do podvozku, co se otočí na pětníku, jen pro zajímavost rozvor je 1320mm, což je o 47mm kratší než KTM Duke 125...:D

První dojmy - Tak jednoho Buella mám 10let, takže až tak velký překvapení se nekonalo ;) Jooo posez je superbikovej, tak holt se víc válim na pupku

Motorku bych doporučil pro - pro divný lidi ...a že pár magorů znám, co to mají hehehehe tímto je zdravim

Doplňky na motorce - vejfuck Termignoni, Kn fitr , led blinkry a koncový světlo

Tak mám 10 let Buella x9sx a asi jsem chtěl v životě ještě sedlat něco jinýho. Do toho jsem šel s heslem "Buell se neprodává, k Buellu se přikupuje." Nicméně jsem ještě hledal sedlo nebo vejfuck na mýho Bullika. Mno při okukování dílů, co nabízí ebay na Bulliky, o což jsem požádal přítelku, jelikož tam profil nemám, mi zahlásila po pár vteřinách, na co díly, když je tu celej Buell heheh Mno a fakt je, že byl ustájenej v garáži 270 m od našeho bytu. Momentálně dejcháme v Německu a navíc ve městečku , kde má Bullika soused, pak šéfik jednoho baru 300 metrů od bytu a ještě jich pár kraji potkávám, mě to i tak překvapilo, protože tohodle jsem tu nepotkal za celý dva roky. Maník starší MC se dvěma HD v garáži, mi Bullika ukázal pár dní po dohodě po telefonu. Mno padnul mi do oka a už se nedalo couvnout, neboť to bylo před 10ti lety dilema...esko nebo erko. A ikdyž se to nezdá a jsou z jednoho těsta, tak jsou každej dost jinej, což stačilo, abych hold přikoupil dalšího no heheh
Rozdíl oproti esku je posez superbikovej a 12tka oproti 9tce líp jede, furt to neni žádná mrcha přemotorovaná, ale už je to živější. Na Alpský zatáčky 101 koní a 110 Nm stačí bohatě. Točí se to do brutálních, vesmírných 6700 otáček za minutu hehe ..Na esku jsem šel až na stupačku, tady jsou asi o 1,5cm výše, ale o poser pruhy se nebojim. Ty zmizej raz dva heh Pod sedlem spolujezdce je místo na doklady, což u eska není, jinak si ale líp přítelka lebedí na esku. Spotřeba je srandovní při turistice jsem se dostal na 4,5 jinak při kalbě to pujde tak o 2... 2,5 litry vejš, v tom je kouzlo tohodle traktor motoru krom zátahu.
Tak máme nějakých 1600km za námi. už jsme vlítli i na dálnici a zde musím napsat, že to příjemně překvapilo, co se stability týče. Váha je víc na předku a možná i maska dělá svoje, ale zatím se mi nestalo, že by se rozkmitaly rudla, což xb9sx rád dělá při rychlostech nad 180kmh.

zach21
zach21 napsal 21.06.17 v 20:35 10b.

Krásný Rko i Sko a parádní fotky Závidím mít dva bullíky v garáži Jasných 10b a snad zase někdy pokecáme

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.06.17 v 17:27 10b.

Lyer
Lyer napsal 04.06.17 v 08:34 10b.

Dobre ty!

Babicka33
Babicka33 napsal 03.06.17 v 21:01 10b.

Mnoha
lidem dělá problémy správné používání slov holt a hold. V tomto článku
si vysvětlíme, jaký je mezi těmito slovy rozdíl a kdy které použít,
abychom se při jejich psaní nedupustili chyby.\n\nProč se tato slova tak pletou?\n\nPřestože
se každé slovo píše jinak, mají obě dvě stejnou výslovnost. Obě
vyslovujeme [holt] V případě slova holt je důvod jednoduchý - slovo
končí na hlásku T, vyslovíme tedy normálně T. V druhém případě, u slova
hold, dochází k neutralizaci. Neutralizace je jev, kdy
na konci slova vyslovujeme párové znělé souhlásky nezněle. A protože
neznělým protějšek znělé hlásky D je právě T, vyslovíme písmeno D ve
slově hold jako T. Krásně je to vidět například také na slově led (=
zmrzlá voda), které vyslovujeme s T na konci [let].\n\nTento teoretický úvod si samozřejmě nemusíte pamatovat, pouze vysvětluje, proč se výše zmiňovaná slova tak snadno zaměňují.\n\nHoldVýznam tohoto slova je POCTA. Používáme ho tedy v případě, že chceme někomu složit poctu, nějakým způsobem ho ocenit.toto slovo se často používá ve spojení vzdát/složit hold někomu.\n\nMadonna na svém koncertě složila hold "králi popu".\n\nPřišli jsme vzdát hold našemu novému králi.\n\n

Holt : Na druhé straně pak stojí slovo holt, které má význam ZKRÁTKA, PROSTĚ.
Pokud tedy můžeme slovo holt nahradit těmito synonymy, píšeme na konci
hlásku T. Musíme si dát ale pozor na to, že slovo holt je hovorové a
podle toho ho používat.\n\nHolt tam půjdu až zítra, když venku prší.\n\nMáte holt smůlu, já svůj názor nezměním.\n\n

ZávěrSlova
hold a holt se pletou především kvůli své shodné výslovnosti. Pokud si
ale zapamatujete, jaký význam které slovo má a vždy si slovo zkusíte
nahradit jeho synonymem, nebude pro Vás už problém psát tato slova
správně.\n\nwww.mojecestina.cz/gramatika/c2009072305-hold-x-holt.html\n\n

Jinak se těším a doufám že na tom peklostroji dorazíš. A máš to jasně za 10 .

vopák
vopák napsal 03.06.17 v 20:00 10b.

Krásnej bajk..originál každym coulem.Tak at' to bouchá