Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2016)

Vlastník Sk1X1
Vloženo 30.5.2017
Aktualizováno 30.5.2017

Výborná moto, splňuje všechno co jsem od motorky čekal.

Motorka koupena od ADT (Horažďovice)

První dojmy - První moto. Už při prvním sednutí u prodejce jsem byl spokojenej. První jízda při zajíždění do garáží a trénink na závěrečky v autoškole jsou nezapomenutelný. Nejdříve to vypadalo na boj, ale po sblížení si padneme do noty.

Doplňky na motorce - Plexi - Puig Windshield Naked "New Generation"
Taška - Kawasaki TankBag

Nejspíš jediná motorka, která mi padla vzhledově do oka. Aktuálně ujeto přes 2000 km a jsem spokojenej. Dá se na ní jet v klidu, ale pokud potřebuju přidat tak nemá nejmenší problém a ráda přidá.
Už skoro od začátku jezdíme ve dvou (dohromady cca 150 kg) a moto i tak dokáže přidat na předjetí. Ovladatelnost je skvělá, občas trošku mívám problém při otáčení, ale to je spíš problém začátečníka než motorky.
Baťůžek si na sezení nijak zvlášť nestěžuje (má kolem 170cm, větší zadek ), zatím jsme jeli v kuse max. 150km a víc bych asi na jedno posení neujel. Chce to sesednout, projít se, napít a jet dál. S přestávkami se dá ale najet mnohem víc.
Spotřeba při týhle jízdě do 4,5 l (zvládá i 4,2 ů) pokud jedu do 110 km/h. Pokud přidám a lítám i 130 tak už to pomalu leze k 5 litrům.
Na moto se dá v pohodě jet do těch 120 km/h. Pak už začne prát vítr a je možný jet rychleji maximálně kousek při předjíždění nebo podobně. Jel jsem i 150 km/h ale to už má člověk pocit, že z motorky odvlaje. Po koupi plexi se to dost zlepšilo (zkusil jsem i 170 km/h), ale zase jde hodně větru na helmu, takže bych stejně víc jak 150 km/h dýl nejel.
První servis jsem měl po 1000 km a stačilo pouze měnit olej. Jediná další úprava bylo dotažení spojky, jinak vše šlape a drží jak má.
Jediný mínus motorky je úložnej prostor. K nářadí jsem nacpal akorát lékarničku a tím asi končím, nic dalšího už se prakticky nevejde.

Mutlik
Mutlik napsal 28.07.18 v 02:12 10b.

Vítej v klubu Vulcan S

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 06.06.17 v 22:09 10b.

newmann75
newmann75 napsal 06.06.17 v 13:50 10b.

Dobrá volba

fery251
fery251 napsal 31.05.17 v 19:59 10b.

Pěkný

Sk1X1