Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník ToRoAshi
Vloženo 20.5.2017
Aktualizováno 6.9.2018

Deník motorky
Nalezeno 21 záznamů

• ... a je prodáno

Šlo to rychle a je ... prodáno. Přeji, ať šťastně slouží dalšímu majiteli a budu s láskou vzpomínat.

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.09.2018
    Uskutečněno: 04.09.2018
  • Nejvýchodnější bod ČR

Takže pokračuji ve svém předsevzetí - navštívit na motorce všech 6 nej v ČR. A teď došlo na nejvýchodnější bod, který je u obce Budkovec. Cesta tam byl velmi příjemný cca 200 km výlet, který nejprve vedl přes rovinatou

Uskutečněno: 18.08.2018
  • Oprava pravého širšího víka kufru

Víko začalo praskat, sehnal jsem ho jako použité a je znát, že už se na něm podepisuje stáří a s tím spojené křehnutí plastu. Ale našel jsem poblíž velmi šikovného opraváře plastů, ke kterému jsem ho dal na opravu. Mysle

Uskutečněno: 11.08.2018
  • Pálavské vrchy

Odpoledne jako vymalované, tak jsem to vzal rovnou na Pálavu. A dobře jsem udělal. Kromě krásné projížďky a výhledů jsem také po delší době navštívil kavárnu a restauraci Kafé Fara. Všem doporučuji. Dal jsem si lehké jí/cestovani/?act=poi&did=1319

Uskutečněno: 07.08.2018
    POI: Cafe fara
  • Five Fingers a Wolfgangsee

Dostal jsem pozvání od přátel, abych se k nim připojil na víkend v rámci jejich dovolené, kterou trávili u Wolfgangsee, čehož jsem velmi rád využil. Byla to příjemná víkendová dovolená, kterou jsem strávil v sedle své Zl/cestovani/?act=poi&did=1319

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.08.2018
    Uskutečněno: 27.07.2018
  • Montáž nosiče na topcase

Tak jsem našel čas a chuť a před dovolenou nainstaloval nosič, který jsem zakoupil už před dvěma měsíci zde na Motorkářích. Odkaz je níže. Musím pochválit, provedení nosiče je super. A montáž... de facto vyvrtat 4 díry /cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 06.07.2018
    Uskutečněno: 06.07.2018
  • Servisní prohlídka RENÉMOTO Dolní Lhota

Pravidelná servisní prohlídka ve 38 tis. km. Kromě předepsaných úkonů (oleje, filty, atd.) se dělaly kompletně brzdy. Výměna předních a zadních destiček, výměna brzdové kapaliny, rozhýbání třmenů. Zároveň vyvážení kol a /cestovani/?act=poi&did=1319

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.07.2018
    Uskutečněno: 01.06.2018
  • Ruční "tempomat"

Nainstalován jednoduchý, ale podle mě velmi efektivní vynález - ruční tempomat. Ono spíše než tempomat se hovoří o odlehčení ruky a zápěstí a to je to, kvůli čemu jsem ho instaloval já. Zvažoval jsem i sofistikovanější t/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 15.05.2018
    Uskutečněno: 01.05.2018
  • Nejjižnější bod ČR + kraj Alp

Moje první krátká dovolená na motorce. Využil jsem květnových svátků a vyrazil jsem se podívat "na kraj Alp" a zároveň splnit první bod ze svých letošních motorkářských předsevzetí - podívat se na 6 nej bodů ČR. A tak /cestovani/?act=poi&did=1319

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.07.2018
    Uskutečněno: 30.04.2018
  • "Dovolenkové" víka kufrů

Konečně jsem nainstaloval větší víka kufrů na dovolenou. Jeden jsem sehnal origo v barvě, druhý byl červený a musel se přelakovat. A zde nastal problém. I když Honda má pod sedlem kód barvy, tak jak mi říkal borec, co la/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 02.05.2018
    Uskutečněno: 29.04.2018
  • Jarní údržba a výměna spojkového lanka

Tak před sezonním startem jsem se pustil do nejnutnějších oprav, které na mě čekaly z minulé sezóny. Kromě takového toho poutahování a malých oprav všeho, co nehořelo a na co přes léto není čas, jsem vyměnil spojkové lan/cestovani/?act=poi&did=1319

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.04.2018
    Uskutečněno: 21.04.2018
  • Motonavigace Fodsports 4.3"

Protože se chci vydat i dál, než kde to znám a dnešní moderní doba už tolik nefandí papírovým mapám, rozhodl jsem se pořídit motonavigaci. Pročetl jsem opět recenze, fóra a plno dalších stránek, abych se nakonec osobně r/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 02.09.2017
    Uskutečněno: 02.09.2017
  • "Kristovy" kilometry - 33.333 km

Stalo se to přesně v 3:38 PM (škoda, že jsem nejel rychleji, mohlo to být v 3:33 :-D ) v Brně, při jízdě domů. Všiml jsem si toho úplně náhodou, že se tachometr blíží do této krásné sumy... Takže památné místo mého zla/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 10.08.2017
    Uskutečněno: 09.08.2017
  • Výměna akumulátoru

Tak původní ještě originální akumulátor Honda už pomalu dodělává. Sice ještě startuje, ale jak nechám chvíli zapnuté klíčky (svítí hlavní světlomet), tak pak už s motorem neotočí. A už mě takto vypekl, když prasklo to sp/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 04.08.2017
    Uskutečněno: 04.08.2017
  • Na Hálův mlýn

Tahle malá vyjížďka mě napadla na konci neděle, když jsem se chtěl před nadcházejícím pracovním týdnem ještě trochu provětrat. Tak jsem vzal Zlatušku a vyrazili jsme spolu před Kuřim a Veverskou Bítýšku až do údolí Bíléh/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 18.06.2017
    Uskutečněno: 18.06.2017
  • Servisní prohlídka Honda Autoelegance Brno

Tak jsem byl na servisní prohlídce ve 31 tis. km. Při předávání do serivsu jsem se s přijímacím technikem (který byl ochotný a pohodový) domluvil, že potřebuji startovní prohlídku motorky po jejím zakoupení, výměnu oleje/cestovani/?act=poi&did=1319

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 14.06.2017
  • Sobotní projížďka s nákupem

Sobotní odpolední vyjížďku jsem pojmul jako testovací po montáži páček. A tak jsem jel jen "kolem komína". Z Blanska přes Rájec napříč Moravským krasem přes Jedovnice a Křtiny až do Brna. Zde jsem měl v plánu navštívit/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 03.06.2017
    Uskutečněno: 03.06.2017
  • Stavitelné páčky

Ty originální páčky, které na Devilce byly mě moc nevyhovovaly. Tak jsem studoval diskuze, díval se, co se vyrábí a za kolik a nakonec jsem naznal, že tuto součástku si dovolím objednat v Čajna, protože reference na to n/cestovani/?act=poi&did=1319

Vloženo: 03.06.2017
    Uskutečněno: 03.06.2017
  • Přetržené spojkové lanko

:-D :-D Tak první vyjížďka, kdy jsem jel zkusit zatáčky, rovinky a stavit se na kafe u našich. No a při jednom řazení zmáčknu páčku spojky, chci šaltkou změnit stupeň, nestane se nic a když povolím spojku, tak cítím, /cestovani/?act=poi&did=1319

Uskutečněno: 19.05.2017
  • Oprava zámků pravého kufru

Tak jsme spolu už zhruba dva měsíce. Zatím jsem neměl tolik času na pořádné ježdění, navíc i dobrá výbava chybí, tak moc neriskuji a jezdím a seznamuji se jen tak "kolem komína". Ale pár postřehů, které si chci sem do /cestovani/?act=poi&did=1319

Uskutečněno: 22.04.2017
  • Pořízení "Zlatíčka"

Tak a dlouhodobé rozvažování a přání a sny a představy se staly realitou. Je čtvrtek 20.4.2017 a Deauvillka jede na přívěsu do svého nového domova. Hned od začátku jí říkám Zlatuška a je to moje zlatíčko :-) Tak vítej/cestovani/?act=poi&did=1319

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 20.04.2017