Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník Programos
Vloženo 19.5.2017
Aktualizováno 4.5.2018

Vloženo: 09.05.2020, Uskutečněno: 09.05.2020, Zhlédnuto: 39x

Tak nam ta sezona zacla pekne nahovno, co? Coz o to, motorka cajk. Nastartovala na brnknuti. Dost pravdepodobne proto, ze jsem daval novou baterku(kupovano v motokramku vedle Vangelasa v Brne. Fajn borci.) Ale ten koňura virus jakoze docela nasira.

Co se jineho tyce, tak minuly rok behem sezony probehla vymena oleje po slovinsku. Nejsem si jisty, ale zda se mi ze casem to bude chtit novou spojku, parkrat se mi u cervenych sklouzla,... ale neni to zatim nic hardcore. Ale asi me to letos, nebo pristi sezonu potka.

Tesne pred Slovinskem sem tez vymenil zadni pneu, opet Michelin. Daval sem ji oproti predni asi s dvou mesicnim spozdenim, nejak jsem to zamaslil priste je dam obe zaraz, ale zas tolik jsem toho mezi tim nenajezdil takze rozdil neni znat.

Kazdopadne, vzhledem k tomu ze vice mene byl servis minuly rok a celkem podstatny, tak letos zatim ani neni co servisovat. Tudiz jsem te sve krasce dopral alespon poradnou koupel - no a u toho jsem zjistil, ze jeden z maitelu predemnou musel kitovat predni blatnik, protoze se zacal kit odlupovat. Takze asi nekdy mela nejaky vetsi sram, o kterem nevim. Kazdopadne to vysvetluje, ze prestrikani (na hezci modrou) nebylo jen proto, ze je hezci.

Projekt na zimu je tudiz opravit tyhle esteticke neduhy, jelikoz i lak samotny uz neni v nejlepsi kondici a kdo to delal predemnou byl docela fuser.

Prikladam letosni jarni fotku s repkou(fuuuj :D )

• Předsezonní servis 2019

- nová zadní pneu Michelin - olej - brzdovka - dotažení řetězu - namazání páčky zadní brzdy(od občasného stání venku vzniklo trošku rzi a nechodila hladce) - vypraný, naimpregnovaný filtr - rovnání brýlí po původní

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.03.2019
    Uskutečněno: 31.03.2019
  • Nechala me stat na benzine jaro 2018

- scuk s kamosem za 30km - po 10km jedu na 3 valce - po 1km na 3 valce zastavuji na benzince, chcipam - uz nestartuji :-D :-D :-D :-D - jako laik podezrivam svicku - nechavam se odtahnout - motorka tyden stoj

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.04.2018
    Uskutečněno: 27.04.2018
  • První jízda a první servis Červen 2017

Za posledních pár týdnů se toho už událo víc. Vyzvedl sem si papíry(jedná se o moji první motorku vůbec) a jelikož jsem ji koupil kompletně na blind, tak moje první cesta byla rovnou do servisu. Tento čtvrtek sem si j

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.06.2017